Kredi Verenler > Krediler > 2017 Ocak Ayı İçin En Uygun Kredi

2017 Ocak Ayı İçin En Uygun Kredi


Bankaların kredilerdeki faiz indirimleri ocak ayında da devam etmektedir Ağustos ayından itibaren konut kredilerinde başlayan indirim kampanyaları Bireysel İhtiyaç kredilerinde de kendini göstermeye başladı. Bankalar arasında bir nevi rekabete neden olan bu indirimler tüketiciler için olumlu olarak yansımaktadır.

Ocak 2017 itibarı ile Bireysel Kredilere bakacak olursak ortalam 1,14 aylık faiz oranı görmemiş mümkün, Özellikle 50.000 TL ve 48 vadeli kullanım durumunda 1,13 gibi faiz oranını görmek mümkün olmaktadır. Örneğin Halkbank tan 50.000 TL kredi kullanan bir tüketici 48 ay vadede aylık 1423 TL gibi bir taksit ödemesi ile karşılaşacaktır. Ve 250 TL gibi mir tahsis ücreti ile birlikte.

Yine İş Bankası, Finansbank ve Garanti Bankasından kullanılması halinde 1,14 aylık faiz oranı ve 1,14 aylık faiz oranı ile 48 ay vadeli olması halinde aylık 1434 TL gibi bir aylık ödeme çıkmakta ve ortalama 250-300 TL arası bir tahsis ücreti ile birlikte. Doğal olarak kredi sigorta bedeli eklenmiştir onu ayrıca banka tahsil edecektir.

Bireysel İhtiyaç kredilerinde küçük meblağlarda kredi kullanmayı düşünüyorsanız size 1,11 aylık faiz ile başlayan oranlar ile Finansbank oldukça cazip durmaktadır aslında küçük tutarda ve vade de kredi kampanyaları genelde her bankada bibirine yakın oranlar daha doğrusu oranlardan ziyade toplam maliyet olarak oldukça bir birlerine yakındırlar. Kimisi 0,2 puan aşağı verir ama acısını tahsis ücretinden çıkartır, kimisi masrafsız ve tahsis ücreti yok der ama faiz bi tık fazla olur sonuçta hepsi aynıya gelir zaten bireysel ihtiyaçlarda önemli olan krediyi almak faize maize kimsenin baktığı yok zaten en uygun kredi verilen kredidir. Çıkmadıktan sonra sıfır faiz olsa ne yazar.

2017 Ocak Ayı Konut Kredilerinde ise yine tüketicilerin lehine gelişmeler devam etmektedir, daha önce Ziraat Bankası tarafından 120 ay vadede  0,95 oranına çekilen  oranlar İş Bankasının Kasım ayı içinde aldığı karar ile 0,90 ile 120 vadeli sunulmaya başlandı. Yine Aralık ayı içinde İş Bankası 0,90 teklifi ile gelirken Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank 0,89 teklifi ile en uygun konut kredisi teklifini sunmaktadırlar.

2017 Ocak Taşıt ve İkinci el kredilerinde ise yine bir indirim söz konusu olmuştur Özellikle araç sahibi olmak isteyenlerin İş Bankasını n teklifini mutlaka değerlendirmelerini öneriyoruz 1,09 ile başlayan oranlar ile 48 aya kadar kredilendirme imkanı vardır. Hali hazırda Sıfır araç alacaklar için Bayi Finansman seçenekleri de bulunmakta olup daha cazip teklifler de bulunabilir.

İkinci elde ise yine İş Bankası ile birlikte Halk Bankası, TEB, Garanti Bankası size 1,12 ile başlaya oranlarda destek olacaktır. Olaki imkanınız var ise Kredinizi bireysel tüketici kredisi çekin ve araç kredisi masrafları ile de uğraşmamış olursunuz eğer ki peşinatınız fazla ve kredilendirilecek tutar az ise sonuçta ikisi de en fazla 48 aya kadar vadeli.

Esnaf ve KOBİ ler için ise Halkbank TEB, Akbank size ,iyi teklifler sunacaktır. 0,90 dan başlayan esnaf ve KOBİ destekleme paketlerini incelemek için şubeye gitmeniz yararınıza olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git