4440333 Alo Garanti Telefon Bankacılığı

Garanti Bankasının bir diğer hizmeti olan ve bir çok ödülünde sahibi olan 444 0333 Alo Garanti sayesinde Garanti’nin bankacılık hizmetlerinden telefon aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolayca gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Sesle Yönlendirme özelliği sayesinde Alo Garanti’yi aradığınızda herhangi bir tuşla yönlendirme menüsü ile karşılaşmadan sadece konuşarak istediğiniz adıma kolayca yönlenir ve işlemlerinizi tamamlarsınız.

Self-servis Sesle İşlem adımları ile, yalnızca konuşarak işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz işlemlere gelince, Hesap bakiyesini öğrenme, ekstre hafta değişikliği, kredi kartı borç sorgulama, dönem içi işlemler ve daha bir çok işlemin konuşarak tamamlanabileceği sesle işlem adımlarında, sistem yönlendirmeleri ve kullanıcıların konuşarak verdikleri bilgiler ile işlemler rahatça tamamlanabilmektedir.

Kredi kartınız veya Paracard’ınız varsa Şifre Al adımını kullanarak şifreniz oluştuktan sonra anında 444 0 333 Alo Garanti’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Alo Garanti Nasıl Kullanılır?

444 0 333 Alo Garanti’ye 365 gün, 24 saat ulaşabilirsiniz.

Telefon olan her noktada kullanımınıza açıktır.*

Para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi bünyesinde görüntülü hizmet hafta içi 09:00-18:00 sattleri arasında 444 0 331 (yatırım işlemleri) ve 444 EVIM (Garanti Mortgage) hatlarından verilmektedir**.

Alo Garanti’ye tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden 444 0 333′ü arayarak ya da 0 850 222 0 333′ü arayarak ulaşabilirsiniz. Bu numarayı cep telefonunuzdan aradığınızda sabit hat gibi ücretlendirilir. Eğer konuşma paketiniz varsa ekstra ücret alınmaz.

4440333 Alo Garanti‘nin aldığı ödüllerden de bahsetmeden geçmek olmaz, Garanti Çağrı Merkezi, 2004 yılında Avrupa’nın en prestijli kurumlarından European Foundation for Quality Management (EFQM) tarafından Committed to Excellence (Mükemmeliyette Kararlılık) belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Türkiye Çağrı Merkezi Sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği 2006 İstanbul Call Center Awards organizasyonunda Garanti Bankası Çağrı Merkezi, “En İyi Çağrı Merkezi Eğitimi” kategorisinde birinciliği alırken, “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde en övgüye değer çağrı merkezi seçilmiştir.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi, CCF tarafından düzenlenen “European Call Centre Awards 2008” yarışmasında “En İyi Dış Arama Ekibi & Kampanya Yönetimi” kategorisinde birinciliği alırken “En İyi Gelişim Stratejisi” kategorisinde de en övgüye değer çağrı merkezi ödülünü almıştır.

2009 Contact Center Awards kapsamında Garanti Bankası Çağrı Merkezi, Avrupa Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin En İyi Çağrı Merkezi (Best Contact Center), En İyi Dış Arama Kampanyası (Best Outbound Campaign) ve En İyi Teknoloji İnovasyonu (Best Technology Innovation) kategorilerinde gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi, 2010 Contact Center World Awards organizasyonunda; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde altın madalya ile ödüllendirilmiştir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git