Kredi Verenler > Krediler > Konut Kredileri > Akbank %0,90 Faiz Oranlı Konut Kredisi Almak

Akbank %0,90 Faiz Oranlı Konut Kredisi Almak


Akbank yüzde 0,90 faiz oranlı konut kredisi,  tüketicilere 1 ile 24 ay arasında %0,90 faiz oranıyla, kira öder gibi ev sahibi yapmaktadır. Alacağınız bu krediyi sıfır veya eski evler için kullanabilirsiniz. Akbank ile ev sahibi olmak isteyen tüketiciler hediye chip para ile fırsatlara kavuşmaktadır.

Akbank ev sahibi olmak isteyen müşteriler için ev kredisi faiz oranlarında indirime gittiğini, faiz oranında %0,90 ‘ a kadar düşüş sağlayarak müşterilerinin ev sahibi olmaları için cazip bir fırsat sağlamıştır. Ev almak için artık uzun yıllar birikim yapmanız gerekmiyor. Akbank ev kredisi alarak kira ödemek yerine kredi borcunuzu ödeyerek ev sahibi olabilmeniz mümkün.

Akbank şubesinden başvuruda bulunan müşteriler, 500 TL’ye kadar hediye çeki kazanma fırsatını elde ediyorlar. Aynı zamanda www.akbank.com adresinden de başvuru yapılabilmektesiniz. Resmi internet sitesinden adresten konut kredisi sekmesine tıklayarak ekrana çıkacak olan formu doldurarak kolay bir şekilde başvuruda bulunma şansına sahipsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra, Akbank mortgage uzmanları tarafından ekspertiz raporu yapıldıktan sonra size en kısa zamanda dönüş sağlanarak krediniz onaylanacak ve ev kredisi hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Mortgage uzmanlarından merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. O yüzden konut kredisiyle ev sahibi olmak istiyorsanız, Akbank müşteri temsilcileriyle iletişime geçmeniz gereklidir.

Akbank konut kredisi hesaplaması

Akbank 0,90 Oranlı Konut Kredisi, Kampanya Şartları ve Özellikleri Nelerdir?

  • Akbank müşterilerine 1 ay ila 24 ay vade sayısına %0,90 faiz oranı uygularken, 120 ay vade sayısına ise %0,97 faiz oranı uygulamaktadır.
  • Akbank ilk ev alanlara, evin değerinin binde beşi kadar chip para hediye Bu chip para tutarı ise 500,00 TL olmaktadır.
  • Akbank’tan hediye chip para alan kişilerin, Akbank kredi kartı kullanmaları gerekmektedir.
  • Yapımı bitmemiş konutlar için Akbank ev kredisi imkanı sağlamamaktadır.
  • Konut kredisinin iptali ve yeni ev diye gösterilen evin eski ev olarak tespit edilmesi sonucunda chip para hizmeti iptal edilir.

Akbank 0,90 Oranlı Konut Kredisi detayları;

Akbank %0,90 Faiz Oranlı Konut Kredisi AlmakYukarıdaki tabloda Akbank ev kredisi faiz, vade, kredi tahsis ücreti, taksit tutarı, kredi tahsis ücreti ve toplam ödenecek borç gösterilmektedir. Bunu bir örnek vererek size daha da somutlaştıralım. Örneğin, Akbank ‘ tan 100.000 TL tutarında bir kredi alacak kişinin vade sayısı 60 olarak hesaplayalım. İşlenecek faiz oranı %0,93, kredi tahsis ücreti 500 TL, diğer işlem ücretleri için 866,00 TL alınmaktadır. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranı %12,4176 faiz oranı uygulanıp geri ödenecek toplam borç 132.299,81 TL tutarında olmaktadır. Sizde bütçenize uygun vade seçeneklerden birini seçerek tablodan faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git