Kredi Verenler > Banka Dışı Kredi > Ankara Senetle Para Veren Firmalar

Ankara Senetle Para Veren Firmalar


Gündelik hayatta artan harcama kalemleri ve tüketim alışkanlığımızın hızla ve önlenemez yükselişi nedeniyle bir çok insan nakit para ihtiyacı oluşmakta ve kazanılan gelir o an için yetmemektedir. Bundan dolayı her nakit ihtiyacı hasıl olduğunda başvurulan ilk yer hiç şüphesiz Banka İhtiyaç Kredisidir.

Ancak son yıllarda artan batık krediler, ödenmeyen kredi kartları ve akabinde gelen yasal takip ve icra takipleri. Nakit Para arayışında olan tüketiciler öncelikle Bireysel Kredi kullanmak isterler ancak kredi notu düşük veya banka kara listede oldukları için kredi alamazlar. Yine mevcut kredi kartları var ise oda zaten muhtemelen eksik ödeme veya ödememe gibi sebeplerden dolayı nakit para çekimi kullanıma kapatılmıştır. Zaten olan Kredi Kartı Limiti de dolmuştur.

yukarıda izah edilen sebeplerden dolayı nakit ihtiyacı olan kişiler alternatif arayışlara girmektedirler ve Senetle Borç Para arayışına girmektedirler. girilen bu arayışta en kolay ulaşmak için ikamet ettiği ilde acaba Senetle Kredi Veren Var mı? arayışı oldukça olağandır. Ankara İlinde ikamet edeni birisi böyle bir arayışı var ise Ankara’ da Senetle Borç Para Verenler kim diye araştırma içine girmesi oldukça doğaldır.

senet karşılığı veya senet imzalamak suretiyle borç para veya kredi verenler arayışında yukarıda örneğini verdiğimiz Ankara Senetle Para veya Kredi Verenler gibi arayışlar aslında oldukça çoktur. Ankara Senetle Para Veren İllaki vardır. Bu tür alışverişlerde genelde parayı alacak ve verecek kişiler birbirlerini İnternet ortamı veya yüz yüze görüşerek bulabilmektedirler. Yani Ankara Kim Senetle Para verir? derseniz mutlaka senetle ve taksitli para verecek birileri çıkacaktır.

Son olarak dikkat edilmesi gereken husus ise; Ülkemizde yasal olarak krediyi sadece bankalar ve bazı özel izinlerle kurulmuş kurumlar verir. Senet imzalamak suretiyle alınan paralar borç alışverişleri gibi görülür. Yine bu tür alışverişler yapılırken dikkatli olmakta fayda vardır. Boş senet imzalamak gibi bir yanlışa düşülmemeli, anlaşılan faiz oranı üzerinden ve aylık senetler yapılmak üzere borçlar tanzim ve imza altına alınmalıdır. Yine toplam borç tek senet ile yapılacaksa ödenen her tutar senet üzerine ödendikçe yazılmasının sağlanması sizin yararınızadır.

unutmamak gerekir ki senetle alınan paraların ödenmemesi, banka kredilerine göre daha riskli ve sıkıntılı süreçlere götürmesi mümkündür. Asla Ödemeyeceğiniz paraları almayın.

Benzer yazımız Acil Para Lazım Nerden Nasıl Bulurum? ve Senetle Para veya Kredi başlıklı yazılar ilginiz çekebilir.

Ankara Senetle Para Veren Firmalar Konusuna 45 Yorum Yapıldı
 1. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankara da ikamet ediyorum acil 7500 tl ye ihtiyacım var, benimle irtibata geçerseniz sevinirim

  1. Kredi Verenler dedi ki:

   Maalesef biz para vermiyoruz sadece bilgi vermek amaçlı yazılar giriyoruz

 2. Gamze dedi ki:

  Ankarada öğretmen olarak çalışıyorum düzenli ödeme yaparım ama kredi notum düşük bu yüzden kredi çekemiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim acil 15000e ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız

  1. Ahmet KAYA dedi ki:

   http://www.krediverenler.com/kara-listede-olanlara-kredi-veren-bankalar/

   bakarmısınız buradan işinize yarayan birşey çıkabilir.

 3. 1 3 4 5
Sayfa başına git