Antalya Senetle Para Verenler

Nakit talepleri ve buna benzer bir çok ihtiyacımızı Banka kredileri ve kredi kartlarımız ile çözmekteyiz. Ancak birçok kişi artık kredi batağına saplanmış ve kredi kullanamaz duruma düşmüştür. Ödenmeyen kredi veya kredi kartlarından dolayı kredi notumuz aşağı düşmüş hatta Banka Kara Listeye düşmüştür.

Bankalar kredi verirken kredi notumuza bakarlar, yasal takibi, icra takibi olanlar kesinlikle kredi kullanması mümkün değildir, hiçbir banka kredi vermez veremez. Ancak bu durum nakit yani para ihtiyacımızı bitirmiyor aksine daha çok paraya ihtiyaç olduğu anlamına gelir.

Nakit para arayışında olanların aklına ilk gelen mutlaka Antalya’ da senetle para bulabilir miyim? Senetle karşılığı kredi almak mümkün mü? Faizle borç para bulunur mu? Senetle borç verenler var mıdır gibi arayışlara girmek kadar doğal bir davranış olamaz galiba.

Kısaca izah edecek olursak Banka kredileri sonuç olarak yasal kredilerdir, ülkemizde yasal olarak kredi vermeye tek yetkili kurumlardır. Banka dışında para verenler hususu ise halk arasında ısıtmalı para, tefeci olarak ta bilinen bir yöntem olup, borç para verilir ve karşılığında senet düzenlenir, ancak bunun faizlerinin çok yüksek olduğu %10 aylık gibi yüksek olduğu da aşikardır.

Antalya’da senetle para bulmak için eşinizden dostunuzdan isteyebilirsiniz, borç para olarak veya tanıdıklarınızdan temin edebilirsiniz. Antalya Senet karşılığı para bulmak için yukarıda da belirttiğimiz gibi tanıdıklarınızdan arkadaşlarınızdan talep edebilirsiniz.

Size tavsiyemiz bu senet para konusunda faizle para alırken dikkatli davranmanız, aldığınız para ve ödeyeceğiniz meblağı önceden belirleyin, boş senet vb imzalar atmayın, senet karşılığı para alırsanız şayet tek senet düzenlemeyin her ay için ayrı ayrı senet düzenlemek sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Unutmayın ki senetle aldığınız para ödenmemesi halinde bankadan aldığınız krediye benzemez etkileri daha yıkıcı ve can sıkıcı olabilir. İster banka olsun ister arkadaşınızdan mutlaka ödeyebileceğiniz paraları alınız.

Acil Para Lazım Nerden Nasıl Bulurum?

Kredi Neden Çıkmaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir