Press "Enter" to skip to content

Çalışmayan Bayanlara Ev Hanımı Kredisi Veren Bankalar

Bugün sizlere çalışmayan bayanlara ev hanımı kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Çalışmayan bayanlara ev hanımı kredisi almak için bir çok uğraş verilmektedir. Çalışmayan bayanlara kredi verilme olanağı pek yoktur, ancak bazı bankalar ise şartlar dahilinde kredi olanağı sunmaktadırlar.

Resmi bir gelir belgesi olmayan ev hanımları için bankalar kredi ve kredi kartı vermeye devam etmektedirler. Özellikle Akbank, İNG bankası, Finansbank, Denizbank ve Şekerbank gelir belgesi olmayan en hanımlarına kredi kullandıran bankalar arasında girmektedir.

Bankalar ev hanımlarına özel kredi imkanları sunmaktadır. Bankalar bu kredi kampanyalarına internet üzerinden ve sms ile gelir belgesiz başvuru yaparak bankalara kısa yoldan zahmet vermeden, başvuruda bulunabilecekler.

Eş kefaleti ile de kredi başvurusunda bulunma imkanınızda mevcuttur. Bankanın istediği evrakları düzenli bir şekilde toparlarsanız işleminiz daha basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bugün sizlere çalışmayan bayanlara ev hanımı kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Umarız bu yazımızda sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirebilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir