Kredi Verenler > Banka Haberleri > CardFinans Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyası Detayları

CardFinans Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyası Detayları


CardFinans Yılbaşı Kredi Kart kampanyasının tüm detayları ve başvuru şartlarını detaylı bir şekilde sizlere aktaralım. CardFinans her yıl yaptığı gibi bu yıl da müşterisini yalnız bırakmayarak Aralık ayına özel kredi kartı kampanyası yaptı. CardFinans yılbaşı kredi kartı kampanyası 1 Aralık 31 Aralık tarihleri yapacağınız alışverişlerle size yılbaşından önceki harcamalarınızda Parapuan hediyesi veriyor.

Kampanya detayları ise şu şekilde CardFinans bireysel kredi kartınız ile 1-31 Aralık arasında yapacağınız giyim , elektronik , kozmetik ve restoranlarda harcayacağınız tek seferde olma koşuluyla 100 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL , toplam 200 TL değerinde Parapuan kazanma şansı veriyor. Parapuanlarınızı 31 Ocak 2017 tarihine kadar harcayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için YENIYIL yazıp 2273 ‘ e göndermeniz gerek.

CardFinans kredi kartı kampanyasından yararlanmak için harcalamalarınız yapmadan önce YENIYIL yazıp 2273 ‘ e gönderin . Daha sonrasında gelen kampanyaya katılımınızı onaylayan sms geldikten sonra yapacağınız alışverişlerinizde Parapuan kazanma şansını yakalamış oluyorsunuz. Cardfinans 3 taksit kampanyası ile tüm bankalar arasında bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Kampanyaya katılım mesajınız operatörünüzün kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Finansbank kampanya parapuan için birden fazla CardFinans ‘ınız olsa bile maksimum kazanacağınız parapuan tutarı 200 TL dir.

Kazandığınız Parapuanlar CardFinans yılbaşı kredi kartı kampanyası için tanımladığınız kartınıza aktarılacaktır ve 31 Ocak 2017 tarihinden önce yüklenen parapuanınızı harcamanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız parapuanlarınız ertesi gün silinecektir.

Ayrıca aldığınız ürünü iade ettiğiniz takdirde kazandığınız parapuan geri alınır. Ticari olarak yaptığınız alışverişleriniz de kampanyaya dahil değildir.

Aynı üye işyerinde yapmış olduğunuz ikinci harcamadan sadece ilki için parapuan kazanırsınız.

Kampanyadan yalnızca bireysel kredi kartı müşterileri yararlanabilir.

cardfinans kampanyaları, finansbank kredi kartı kampanyaları, cardfinans 3 taksit kampanyası, cardfinans parapuan anlaşmalı yerler, cardfinans peşin alışverişe 3 taksit, finansbank kampanya parapuan, cardfinans 2017,Kampanyaya katılım ve harcamalarınızda alamadığınız Parapuanlar için yaşadığınız sorunlar için QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.Her türlü merak ettiğiniz sorular için QNB Finansbank konularımıza da bakmanızda fayda var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git