Kredi Verenler > Banka Haberleri > DenizBank Öğrenci Eğitim Kredisi Şartları ve Başvurusu

DenizBank Öğrenci Eğitim Kredisi Şartları ve Başvurusu


Denizbank kuruluşu çok eski yıllara dayanmaktadır. Köklü olan bu banka 1938 yılında isminden de anlaşılacağı üzere gelişmekte olan Türk denizcilik sektörünü desteklemek için kurulmuştur. Denizbank bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılında özelleştirilmiştir. Bu kadar köklü bir bankayı kullanmak insana güven verecektir. Bu yüzden Denizbank eğitim kredisi ne gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Tabiki Denizbank kredisi ne başvurmanız için tek sebep köklü olması değil size sunduğu avantajlarda mevcut.

Öğrenciye kredi veren çok fazla banka bulunmamaktadır. Bu az banka içerisinde size en avantajlı gelebilecek banka Denizbank ‘ tır. Öğrenciyseniz ve eğitim kredisine ihtiyaç duyuyorsanız size en uygun faizlerle ve ödeme şekilleriyle araştırma yaptığımızda Denizbank eğitim kredisi sizin için mantıklı bir karar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Denizbank size 60.000 TL ye kadar eğitim kredisi sağlamaktadır. Bu aldığınız krediyi uygun faizlerle ve kolay ödeme olanaklarıyla alabilirsiniz. 60 aya kadar vade şansı sağlayan Denizbank vadeler arttıkça faiz oranlarında da çok fazla artış sağlamıyor. Denizbank eğitim kredisi ile özel okul masrafları , üniversite ve özel kurs ücretlerinizi finanse edebilirsiniz.

Denizbank eğitim kredisi faiz oranları şu şekildedir ;

  • 0-12 ay arası bir vade seçeneğinde faiz oranı   %1,20
  • 13-24 ay arası bir vade seçeneğinde faiz oranı %1,30
  • 25-36 ay arası bir vade seçeneğinde faiz oranı %1,41
  • 37-60 ay arası bir vade seçeneğinde faiz oranı %1,46

Maksimum vade süresi 60 aydır.

Bu faiz oranlarını hesaplayarak ödeyeceğiniz tutarı belirlemek gerekirse örnek olarak 10.000 TL lik bir eğitim kredisi aldınız ve vade süresi 24 ay olsun.Bu eğitim kredisi için faiz oranı %1,30 olarak belirlenmiştir. Aylık ödemeniz 503 TL olarak hesaplanır.

Denizbank eğitim kredisi başvuru gerekli evraklar ;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve aslı ,
  • Gelir belgesi (maaş bordrosu , maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri , diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası )
  • Yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği
  • Öğrenci kabul belgesi
DenizBank Öğrenci Eğitim Kredisi Şartları ve BaşvurusuBu yazımızda Denizbank eğitim kredisi için sizlere örnek verdik . Sizin için yararlı olacağını düşündüğümüz bu yazımızda herhangi bir güncellemeden kaynaklı oluşabilecek değişimler için lütfen bankanın resmi sitesini ziyaret ediniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git