Eft ve Havale Ücreti Kesmeyen Bankalar

Merhabalar , bugünkü yazımızda sizlere eft ve havale ücreti kesmeyen bankalar hakkında bilgi vereceğiz öncelikle biz kendi kullandığımız ve bildiğimiz bankaları yazıyoruz çünkü kullandığımız emin olduğumuz devam eden özet olarak güncel bilgi sahibi olduğumuz bankalar. İlk olarak uzun süredir kullandığım Kuveyttürk bankasında yıllık kart aidatı ve havale eft ücreti yok bu oldukça güzel bir olay çünkü bir çoğumuz banka hesabı kullanıyoruz ve bankalar bizi otomatik ödeme talimatına zorluyor aksi takdirde maaş almıyorsak o bankadan veya emekli değilsek herşey ücretli aslında bu gayet doğal bir durum çünkü bankalar bir şekilde bu paraları alıp kendi masraflarını çıkarmak ve yıl sonunda kar’a geçmek zorunda sonrasında finansbank’ın yan kuruluşu olan şubesi olmayan fakat online şube mantığı ile hareket eden enpara var bu kartta ise en güzel olay havale eft ücretinin yanı sıra 2017 yılı sonuna kadar herhangi bir atm’den 1000 tl ye kadar olan ilk çekimden ücret kesmemesi ki bana göre çok güzel birşey bazen acil ihtiyaçlarımız için atm aramak zorunda kalabiliyoruz finansbank ise bunun önüne geçmiş oluyor bu sayede son olarak bu bankanın yaptığı kampanyalar ile özellikle online alışverişlerde baya avantajlı kampanyalara sahip olabiliyoruz ayrıca günlük çekim limiti 7500 tl olduğu için bana göre 1. tercih sebebi olabilir. Sizlerde kullandığınız ve faydalandığınız kampanyalar olan banka ve banka kartları varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

 

Not: Kuvettürk kartına bankaya gitmeden başvurmak için

 

https://www.seninbankan.com.tr/default.aspx giriş yapıp hemen başvur ekranından gerekli kısımları doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Enpara içinde

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx buradan başvuru yapıp kartın size teslim edilmesini beklemek.

Ömer Metin kimdir ? 28 yaşında İşletme Fakultesi Mezunu E-ticaret sektöründe aktif olarak hizmet vermekte ayrıca haşır neşir olduğu kredi kartı ve krediler konusunda hakim olduğu bilgileri bu blogda paylaşmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir