Kredi Verenler > Krediler > En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi ?

En Uygun Kredi Veren Banka Hangisi ?


Acil para ihtiyacı duyduğunuzda alacağınız ihtiyaç kredisi için sizlere en uygun ihtiyaç kredisi hangisi adlı bu yazımızı yazma ihtiyacı duyduk. İhtiyaç kredisi hakkında biraz bilgi verelim. İhtiyaç kredisini herhangi bir masrafınızı karşılaması için alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ; çok istediğiniz tatile gidiceksiniz veya evinize masraf yapacaksınız bu ve bunun gibi birçok örnek için birikiminiz yoksa da ihtiyaç kredisi sayesinde bu giderlerinizi ödeyebilir ve ödeyebileceğiniz aylık taksitlerle geri ödemesini yapabilirsiniz. Gelin en uygun ihtiyaç kredisi hangisi birlikte bakalım.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi konusunda diğer birçok bankaya göre daha uygun faiz oranı vermektedir. Yapacağımız kredi hesaplama Ziraat Bankası tarafından verilen faiz oranı 48 ay vade süresi için %1,26 olarak verilmektedir. Yani 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen kişi 48 ay vadeyle her ay 294,50 TL ödeme yaparak alabilir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 27 Aralık 2016 tarihinde verilmiş olan orandır. Ziraat Bankası bu faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca bu cazip faiz oranından sadece kredi notu yüksek olan kişiler yararlanabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Akbank bankacılık sektöründe birçok yeniilkler yaparak müşterisinin en hızlı kredi alma konusunda yaptığı farklı bir anlayış ile Türkiye ‘ de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olmuştur. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak Akbank Direkt uygulaması ile gerçekten çok pratik bir hale geldi. Kendi müşterileri yaptıkları başvuru onaylandığı takdirde çok kısa bir sürede hesaplarında talep ettikleri krediyi görebiliyor. Ayrıca Akbank kredi başvurusu sms ile de çok kolay bir şekilde yapılıyor. Kredi hesaplama Akbank tarafından verilen faiz oranı 48 ay vade için %1,34 olarak yapacağız. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarınız 300 TL olarak çıkmaktadır. Akbank ‘ da diğer bankalar gibi bu faiz oranını kredi notu yüksek olan kişilere sağlamaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi için Akbank resmi internet sitesini ziyaret etmenizde fayda var.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

ING Bank son zamanlarda ihtiyaç kredisi konusunda yaptığı kampanyalar ile acil para ihtiyacı olan kişilere gerçekten çok cazip faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Ayrıca sadece faiz oranları konusunda değil ödeme konusunda da ilk taksit için 3 ay erteleme şansı sağlıyor. ING Bank kredi hesaplama konusunda diğer bankalara göre biraz daha farklı . Her kredi notu için ayrı faiz oranı kullanmakta. Kredi notunuza bağlı olarak değişerek %1,09 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. ING Bank kredi faiz oranları kredi notuna göre ;

  • Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler için kredi faiz oranı :%1,09
  • Findeks Kredi notu 1800 – 1849 olan müşteriler için kredi faiz oranı   : %1,19
  • Findeks Kredi notu 1750 – 1799 olan müşteriler için kredi faiz oranı    : %1,29
  • Findeks Kredi notu 1700 – 1749 olan müşteriler için kredi faiz oranı    : %1,39
  • Findeks Kredi notu 1600 – 1700 olan müşteriler için kredi faiz oranı   : %1,49

Yapacağımız kredi hesaplama Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler için olacaktır. 10.000 TL alacağınız ING Bank ihtiyaç kredisi için 48 ay vade süresi için faiz oranı %1,09 olarak aylık taksit olarak 281 TL olarak ödemeniz çıkar. Kredi hesaplama 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi aynı tutar için aylık taksit tutarınız 306 TL olarak çıkar.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren BankalarBütün bankalardan alacağınız krediler için gerek konut kredisi faiz oranları gerek ihtiyaç kredisi faiz oranları olsun kredi notu cazip oranlar için kriter oluyor. Bu yüzden ödemelerinizi düzenli yaparak kredi notunuzu yüksek tutarak bankaların vereceği en düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca aklınızdaki tutar için kredi hesaplama yapmak isterseniz ana sayfamızda bulunan kredi hesaplama programı aracılığıyla kullanabilirsiniz.En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar konumuz da sizlere elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştık.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git