En Yüksek Faiz Veren CEPTETEB Vadeli Hesap

Çeşitli yatırım araçları vardır, altın, Dolar, Euro fon hesapları ve buna benzer bir çok yatırım hesabı bulunmaktadır. Birikimlerini risk almadan ve ne kazanacağını en yüksek oranda kazanmak şartı ile  bilmek şüphesiz herkesin talebidir.

Türk Ekonomi Bankası TEB tarafından sunulan ve CEPTETEB Vadeli Hesap sizin bu talebinize en iyi şekilde cevap verecektir. Bankacılık ilişkilerinde çığır açan ve yeni bir konsept geliştiren Türk Ekonomi Bankası (TEB) CEPTETEB müşterilerine aylık 11,75 varan oranlarda sizi bekliyor.

CEPTETEB Vadeli Hesap Özellikleri

CEPTETEB Vadeli Hesap’ın avantajlı faiz oranları sayesinde tüm vadelerde çok kazanırsın. Üstelik hesap işletim ücreti yoktur.

CEPTETEB Vadeli Hesap işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan; CEPTETEB İnternet veya Mobil Şube’den, ATM ve Destek Merkezi’nden kolayca yapabilirsin.

CEPTETEB Vadeli Hesap’ını, CEPTETEB İnternet / Mobil Şube’den veya Destek Merkezi’nden kolayca açabilirsin. Bunun için İnternet Şubesi’nde “Hesaplar” menüsünden Mobil Şubede ise “Yatırımlarım” menüsünden “Yeni Hesap Açma” adımına tıklaman ve “CEPTETEB Vadeli Hesap Aç” seçeneğini seçmen yeterli.

CEPTETEB Vadesiz Hesap Kullanım Şartları ve Kuralları

Minimum hesap açma tutarı 500 TL/ 500 USD/ 500 EUR’dur.

CEPTETEB Vadeli Hesap faiz oranları 28 günden 380 güne kadar tüm vadelerde geçerlidir.Faiz oranları yıllıktır ve brüttür.

CEPTETEB Vadeli Hesap açtığında sana sunulan avantajlı faiz oranları, hesabı açtığın dönem için geçerlidir. Bu oranlar değiştiğinde de, yine buradan öğrenebilirsin.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden açtığın CEPTETEB Vadeli Hesap’ın, tüm vadeler için özel avantajlı faiz oranlarıyla yenilenir.Yenilenen faiz oranları, hesabını açtığında geçerli olan faiz oranlarına göre farklılık gösterebilir.

Hafta içinde saat 17:00’den önce, CEPTETEB Vadeli Hesaba yatırdığın para, aynı gün dikkate alınarak değerlenmeye başlar. Saat 17:00’den sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerlenir.

Vade sonunun hafta sonuna veya resmi tatil gününe gelmesi halinde, duruma bağlı olarak vade sonu tarihi bir önceki veya bir sonraki iş gününe çekilebilir.

Öncelikle CEPTETEB müşterisi olmanız gerekecek üyelik işlemini tamamladığınız andan itibaren tüm hizmetlerinden ve size özel 11,75 oranlarından vadeli hesabınızı açabilirsiniz. konuya ilişkin aşağıda bulunan makalemize göz atabilirsiniz.

CEPTE TEB Nedir?

iGaranti İnternet Bankacılığı

Etiketler:


En Yüksek Faiz Veren CEPTETEB Vadeli Hesap Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git