Kredi Verenler > Banka Haberleri > Enpara’nın Avantajları Nelerdir?

Enpara’nın Avantajları Nelerdir?


Bir Finansbank ürünü olan ve sadece dijital kanallarda işlem yapılabilen En Para, banka şubelerine gitmeden bankacılık işlemlerinizi yapmanıza imkân tanımaktadır. Enpara.com adresinden üyelik başvurusu yapacağınız ve daha sonra En Para çalışanları tarafından imzalatılacak müşteri kayıt formundan sonra En Para’nın hizmetlerinden faydalanılmaya başlanmaktadır.

En Para’nın müşterilerine sunmuş olduğu en büyük avantaj, yapılacak EFT ve havale işlemlerinden ücret almamalarıdır. En Para hesabınızda ki paraları, Finansbank ATM’lerinden ücretsiz olarak çekebileceksiniz. Diğer bankalara ait ATM’lerden ise komisyon ücreti alınmaktadır. En Para hesabınızda ki TL, Dolar ve Euro para birimlerini Finansbank ATM’lerinden çekebileceğiniz gibi dilerseniz mevcut para birimini dilediğiniz para birimine çevirerek de alabilirsiniz.

Yine EnPara sistemi üzerinden ödeme talimatları verebilirsiniz. Elektrik, su, telefon, doğal gaz, internet ödemelerinizi vereceğiniz otomatik talimat ile ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. En Para sisteminde vadeli hesap da açtırabilirsiniz. Alt limitin 10 TL/Dolar/Euro olan hesapta, belirleyeceğiniz vade sürelerine göre faiz almaktasınız. Vadeli hesapta ki paranızın vade süresinden önce de çekebilirsiniz. Ancak o zaman paranızı vadesiz hesaba aktarmak ve kazanılacak faiz oranından vazgeçmek zorunda kalacaksınız.  En Para sisteminin müşterilerine diğer bir avantajı ise Birikim Hesaplarıdır.

Enpara.com Birikim hesabı, gecelik faiz kazandıran bir mevduat hesabıdır. Sabah 05.00’dan başlayarak gece 23.00’e kadar hiçbir faiz kaybı yaşamadan bu hesabınıza para girişi ya da hesabınızdan para çıkışı yapabilirsiniz. Hesabınız her gece 23.00’teki bakiyesi üzerinden faiz kazanır ve kazandığınız faiz her sabah 05.00’ya kadar hesabınıza yansıtılır. Üstelik hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırabilmektesiniz. En Para’nın diğer bir hizmeti ise Altın hesabıdır.

Açacağınız altın hesabı sayesinde, altının o gün ki altın değerine göre gram altın alabilirsiniz. Bahsettiğimiz altın sanal altın olup, elimizde ki fiziki altınları En Para hesabına yatıramamaktayız. Son olarak En Para’nın diğer bir hizmeti olan Ek Para‘dan söz etmek istiyoruz. Vereceğiniz talimat sonrası hesabınızda para kalmasa bile En Para müşterilerine Ek Para yardımı yaparak kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Hesabınıza yatırılan nakit girişi sonrası verilen Ek Para, otomatikman kesilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git