Press "Enter" to skip to content

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Bugün sizlere ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Milyonlarca en hanımı kredi kartı nasıl alabilirim sorusunu kendilerine sormaktadır. Ancak ev hanımları kredi kartlarını nasıl alabilirler bunun hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceğiz.

Ev hanımları alışverişte sık sık kredi kartını ihtiyaç duymaktadır. Ama bir çok ev hanımı ise kendisine özel kredi kartı başvurusu yapmak yerine eşinin ya da çocuklarının kredi kartlarını kullanmaktadır. Bunun ise en önemli nedeni ev hanımlarına yüksek limitli kredi kartı veren bankalar oldu.

Ev hanımlarına nasıl kredi kartı çıkartılabilir

En hanımları kredi kartı başvurusu yapmak için istedikleri herhangi bir bankayı tercih edebilirler. Şu anda ise birçok ev hanımlarına kredi kartı basmaktadır. Kredi kartı çıkartmaktadır. Bu kredi kartlarına çalışmayan ev hanımları da başvuru yapabilirler.

TEB ev hanımlarına kredi kartı

Türk Ekonomi Bankası yani TEB bayanlara özel kredi kartı vermektedir. Özel kabinlerden sonra bayanlara özel kredi kartı da bu şekilde çıkmış oldu.

Ev hanımları ikinci kredi kartı başvurusu yapabilir mi

Bankalar tarafından kredi kartları başvuruları değerlendirilirken genelde kredi kartı notu gelir bilgisine dikkat edilir.

Ev hanımları değişik alışveriş kampanyaları için farklı kredi kartları kullanmak isteyebilirler. Bu durumda ise ilk kredi kartına ek olarak başka kredi da alabilir.

 

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir