Kredi Verenler > Krediler > Finansbank 2016 Bayram Kredisi

Finansbank 2016 Bayram Kredisi


2016 yılının yaklaşan Ramazan Bayramından dolayı bankalar bayram kredilerini tanıtmaya başladı. Bankaların geleneksel bayram kredi kampanyasına Finansbank’ta dâhil olmuştur. 3 ay ertelemeli kredi kullandıran Finansbank, günlük 9 TL ödeme karşılığı 7.500 TL kredi kullandırmaktadır.

Finansbank bayram kredisine başvurabilmek için 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. T.C kimlik numarasının 5030’a mesaj atılmasıyla kredi başvurusu yapanların kredi başvuru sonuçları kısa süre sonra kredi talebinde bulunanlara iletilmektedir. SMS yoluyla onaylanan krediler sadece ön onay olup müşterinin kredi notu, gelir belgesi, başka bankalara olan kredi borçları göz önünde tutulup kredi talep tutarında değişiklik olabilmektedir.

Yine Finansbank bayram kredisinde faiz oranları aylık %1.23 oranından başlanıp %1.63 oranına kadar değişmektedir. Bu değişmenin sebebi ise yine müşterinin kredi not risk derecesidir. Risk oranı yüksek olup da kredi onayı verilenler aylık %1.63 oranında kredi kullanabilmektedir. Finansbank bayram kredisine yine Finansbank’ın web adresinden veya Finansbank internet ve mobil bankacılığı sistemlerini kullanarak kredi talebinde bulunabilirsiniz.

İnternet ve Mobil bankacılığı kullanan Finansbank müşterilerinin kredi talepleri onaylanırsa banka şubelerine gitmeden kredi tutarı hesaplarına aktarılmaktadır. Finansbank bayram kredisinde 40 TL kredi tahsis ücreti ve 190 TL’de hayat sigorta bedeli alınmaktadır.

Finansbank bayram kredisine başvurmak isteyenlerden banka şubesinin istediği evraklar ise; nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti, ikametgâh belgesi veya adına kayıtlı elektrik, su, telefon gibi hizmet faturaları ve gelir belgesidir. Finansbank, bayram kredisinde uyguladığı en yüksek faiz oranı %1.63’tür.

Bu faiz oranına göre 36 ay vadeyle 7.500 TL kullanan kişi aylık ödeme tutarı 292 TL’dir. 36 ay sonra ödenecek tutar 10.512 TL olacaktır. 3 ay ertelemeli krediyi kullananlar ise yine %1.63 faiz oranında aylık 189 TL ödeyip 33 ay sonra ödeyeceği toplam tutar 10.659 TL ödeyecektir. Son olarak 7.500 TL’lik kredi tutarından kesilecek toplam tutar ise 230 TL olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git