Finansbank Kredi Başvurusu

Finansbank Kredileri Hakkında

Bankacılık sektöründe en çok talep edilen işlemlerden biri de kredilerdir. Müşteriler nakit ihtiyaçlarını gidermek adına Finansbank’ a gelerek kredi kullanmaktadırlar. Finansbank tercih edilmesinin nedeni ise uygun faiz oranları ve vade koşullarıdır.

finansbank kredi başvurusu

Bunlar sayesinde müşteriler çektikleri kredilerin geri ödemesinde sıkıntı yaşamazlar. Birçok ihtiyaca yönelik olarak kredi çeşitleri mevcuttur. Kredilerin böyle çeşitli olmasının nedeni standart bir anlayıştan çıkmak ve müşteriye özel hizmet sunabilme ilkesinden ileri gelmektedir. Finansbank’ ta ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, hazır kredi gibi kredi seçenekleri bulunmaktadır.

Finansbank’ tan Kredi Nasıl Alınır?

İnsanlar arasında kredinin sadece banka şubelerinden alınabileceğine yönelik bir anlayış vardır. Ancak Finansbank bu anlayışı düzeltmek adına şubelerin yanı sıra internetten ve cepten de kredi alabilme olanağını müşterilere sunmaktadır.  İnternet şubesi aracılığı ile internetten kredi almak oldukça basit bir işlemdir. Tek yapmak gereken alınan şifre ile internet şubesine giriş yapmaktır.

Giriş yapıldıktan sonra krediler bölümünden çekilmek istenen kredi için başvuru yapılmaktadır. Başvuru esnasında TC kimlik numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Başvuruyu yaptıktan sonra başvurunun onaylanıp onaylanmadığı anında görüntülenmektedir. Sitede müşteriyi ilerletecek yönlendirmeler mevcuttur. Bu nedenle sıkıntı çıkmadan başvuru yapılabilir.

Müşterinin bu talebine yönelik olarak banka en kısa sürede kişiye geri dönüş yapmaktadır. Diğer bir kredi alma yolu ise cep telefonu ile başvuru yapmaktır. Cep telefonunun mesaj bölümüne TC kimlik numarası yazılıp 5030’ a kısa mesaj atılır. Başvuru talebinin sonucu cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Hangi tutara kadar onay verildiği gönderilen mesajda yazmaktadır.

Eğer daha yüksek tutarda kredi isteniyorsa mesajla bildirilmelidir.  Kredi almanın bir diğer yolu ise herkesin bildiği yoldur. Yani şubeye gidip kredi başvurusunda bulunmaktır.

Benzer yazı; Finansbank Kredileri ve Faiz Oranları  ve    Finansbank Encard Nedir?

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git