Finansbank Kredileri ve Faiz Oranları

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank’ ta ihtiyaç kredisi başvurusu cepten, internetten ya da şubelerden yapılabilmektedir. Müşteri kendisine uygun olan başvuru şeklini seçip kredi talebinde bulunur. İhtiyaç kredisi faiz oranlar % 1.15’ten başlamaktadır. Kredi almak için gerekli belgelerin başında nüfus cüzdanı onaylı fotokopisi gelmektedir.

Diğer belgeler ise son üç ay üzerinde düzenlenmiş olan elektrik, su vb. fatura ile gelir belgesidir. Gelir belgesi ile müşterinin ödeme gücüne bakılır ve verilecek kredi tutarı o belgeye göre düzenlenir. Böylece müşteriye ödemekte sıkıntı çekeceği tutarı vermekten kaçınılır. Örneğin beş bin Türk lirası ve on iki ay vadeli ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 455 Türk lirası olmaktadır.

 Finansbank Taşıt Kredisi

Finansbank müşterilerin bütçelerine uygun taşıt kredileri vermektedir. Taşıt kredisi verirken taşıtın sekiz yaşına kadar olmasına dikkat etmektedir. Vade olarak kırk sekiz aya kadar veda seçenekleri sunulmaktadır. Bu bilgiler binek ve hafif ticari araç modelleri için geçerlidir. Kredi çekilecek olan araç teminat olarak gösterilebilmektedir.

Sıfır kilometre araçlarda aracın fatura değeri göz önünde bulundurulurken ikinci el araçlarda bu durum geçerli değildir. Aracın kasko değerine göre kredi verilmektedir. Kredi çekmek için gerekli olan belgeler: araç 0 km ise faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi, nüfus cüzdanı, ikametgâh belgesi ve gelir belgesidir. Bu belgelerle birlikte kredi çekilebilir.

Finansbank Konut Kredisi

Konut sahibi olmak her bireyin hayalidir. Ancak yaşanan maddi sıkıntılar yüzünden pek çok insanın bu hali gerçeğe dönüşememektedir. Bu noktada Finansbank devreye girmekte ve ev sahibi olmak isteyen bireylerin yardımına koşmaktadır. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile müşterilere hizmet vermektedir.  Konut kredisinde vade seçeneği yüz seksen aya kadar uzayabilmektedir.  Kredi için gerekli belgeler konutun tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı, güncel tarihli bir fatura ve gelir belgesidir.

Etiketler:


Finansbank Kredileri ve Faiz Oranları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git