Kredi Verenler > Kredi Notu > Findeks > Findeks Kredi Notu Sorgulama 2017

Findeks Kredi Notu Sorgulama 2017


Kredi onaylarında bankalar kişilerin kredi notlarını Findeks’te sorguladıktan sonra cevap vermektedir. Dilersek bizlerde birkaç yöntemle kendi kredi notumuzu öğrenebiliriz. Bu makalemizde sizlere Findeks Kredi Sorgulama online teknikleri anlatmaya çalışacağız.

Kullanacağımız ilk yöntem, Findesk.com adresidir. Findeksi’n internet sitesine üye olunduktan sonra Kredi notu öğreneme seçeneğinden T.C kimlik numaramızı girmek suretiyle öğrenebiliriz. Findesk.com üzerinden kredi notu öğrenme bedeli 5.21 TL’dir. Dilerseniz bir başkasına ait kredi notunu da öğrenilebilir. Tabi bunun için karşı tarafın onayı gerekmektedir.

Findeks, sizinle karşı taraf arasında bir aracı rolü üstlenip, karşı tarafa kredi notunun öğrenilme talebini bildirir. Eğer karşı taraf onaylarsa kredi notu öğrenilmiş olur. Diğer bir online yöntem ise bankaların mobil cep uygulamalarıdır. Akıllı cep telefonlarına indirilen bu uygulama sayesinde kendi kredi notunuzu rahatça öğrenebilirsiniz. Tabi belli bir ücret karşılığında bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Diğer bir uygulama ise bankaların internet bankacılık şubeleridir.

İnternet bankacılık şubelerinden öğrenilecek kredi not ücrete tabidir.  Findeks Kredi Notu sorgulama online yöntemlerinden sonra sıra geldi cep telefon operatörlerinin kredi notu hizmetlerine. Kredi notu öğrenme hizmetlerini en pahalı yapan cep telefon operatörleridir bilginiz olsun. Operatörler bu hizmet bedeli olarak 9 TL ücret almaktadırlar. Türkcell ile kredi notu öğrenme yoluna bakalım.

Kısa mesaj bölümünü açıp T.C kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıyoruz ve doğum yılımızı yazdıktan sonra 1112’ye mesaj gönderiyoruz. Uygulamalı gösterirsek; 98765432100 1977 1112 şeklinde yapıyoruz. Yine Avea’yı incelediğimizde kısa mesaj bölümünü açıp T.C kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıyoruz ve doğum yılımızı yazdıktan sonra 1112’ye mesaj atıyoruz.

Findeks, banka internet bankacılığı, cep mobil bankacılığı ve cep telefon sms yollarından kredi notu öğrenmenin en hesaplı olanı Findeks olduğunu hatırlatmak isteriz. Findeks dışında ki kredi notu öğrenme yollarından hiçbirinden bir başkasına ait kredi notunu öğrenilemediğin belirtmek isteriz.

Findeks Kredi Sorgulama işlemleri için banka şubelerine kadar gitmenize gerek olmadığını, belli ücretler karşılığında yukarıda bahsettiğimiz yöntemler sayesinde rahatça öğrenildiğini bilmenizi isteriz. Öğrenilen kredi notu sayesinde de kredi taleplerinde bizi neler beklediği konusunda da bilgi sahibi olmuş oluruz.

Findeks Kredi Notu Sorgulama 2017 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. selami cebeci dedi ki:

    kredi notu öğrenmek ve kredi almak 25000 tl

  2. ibrahim Savaş dedi ki:

    Kredi notunu öğrenmek istiyorum kredi lazım

Sayfa başına git