Kredi Verenler > Banka Haberleri > Flaş Kredi ile 30.000 TL Kredi Hazır Reklamları Bilgiler

Flaş Kredi ile 30.000 TL Kredi Hazır Reklamları Bilgiler


Reklamlarda veya soysal medya üzerinden çıkan Flaş Kredi ile 30.000 TL krediniz hazır haberlerine güvenmeyiniz. Jet kredi, flaş kredi diyerek veya krediniz hazır diyerek onlara ulaşmanızı sağlayan kişilere güvenmeyiniz. Çünkü bu reklamlar banka dışı olup yasal olmayan şahısların vereceği kredidir. Size verilecek kredinin faiz oranları ve daha bir çok detay için sizler için araştırıp bilgilerinize sunduk.

Tüketiciler ihtiyaç kredileri sayesinde hayatlarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu ihtiyaçlar sağlık, eğitim, tatil, araba, arsa vb. ihtiyaçlar olabilmektedir. İhtiyaçların giderilmesi için kullanılan kredi vade sayısı yasalar ve BDDK tarafından belirtilen sayı doğrultusunda belirlenmektedir. BDDK’nın yaptığı son açıklamaya göre vade sayısı 36 aydan 48 aya çekişmiştir. Reklamlarda çıkan 48 ay üstü ihtiyaç kredilerinin bankalarla bir ilgisinin olmadığını bilmenizde fayda vardır.

Daha önce bankalardan çekilen banka borçlarından dolayı kredi notu düşmüş kişilere bankalar, kredi vermemektedir. Ayrıca bankalar kefilsiz gelirsiz kişilere de kredi vermemektedir. Eğer kredi size bu nedenlerden dolayı çıkmıyorsa, kredi nasıl alınır bankalardan, bunu araştırıp muhakkak bir yolunu bulunursunuz ama sakın banka dışında borç para bulmaya çalışmayın yoksa dibi boylarsınız.

Reklamlarda çıkan jet kredi veya flaş kredi gibi krediler yasal olmadığını bilmeniz gerek. Flaş kredi ile 30.000 TL krediniz hazır diyen ve sadece telefonla arayarak 60 saniyede 30.000TL diyen reklamların bankalar olmadığını, bunların şahıslar olduğunu ve başınızı bu yüzden belaya sokmamanızı belirtiriz.

Eğer olurda bu yolu düşünürseniz de, bunların banka gibi vefalı olduğunu düşünmeyin çünkü fazla faiz oranlarıyla size belki bu krediyi sağlaya bilirler. Ancak alacağınız borcu yüksek faizli olduğu içinde ödeyemeyecek hale geldiğinizde, teminat olarak verdiğiniz mülkiyetinizi kaybedeceğinizi bilmeniz gerek.

flas-kredi-ile-30-000-tl-kredi-hazir-reklamlari-bilgilerEğer kredi sicil notunuz düşük veya adınıza yasal işlem başlatılmış olsa bile, bankalara teminat gösterip yine düşük oranda faiz oranıyla kredi sahibi olabilirsiniz. ayrıca şunu unutmayın jet kredini veya flaş kredini hazır diyen reklamlar yasal olmayan yollar olduğu için herhangi bir sorun yaşandığında, yasaların sizi desteklemesini de beklemeyiniz.

Flaş kredi ile hazır 30.000 TL krediniz hazır diyen kişileri bulmadan önce, bunlar size ne kadar faiz oranıyla bu krediyi verecek, bunun için sizden ne talep edecekler, olurda borcunuzu ödeyemediniz başınıza neyin geleceğini iyi düşününüz ve öylece bunlara kredi için başvurunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git