Kredi Verenler > Banka Haberleri > GarantiOne Nedir? Nasıl Kullanılır? Avantajları Nelerdir?

GarantiOne Nedir? Nasıl Kullanılır? Avantajları Nelerdir?


Garantione genç yaştaki bireylere sunduğu büyük avantaj ve kullanım detayları aşağıda da belirttiğimiz gibidir. Garantione, genç nesil için hizmet veren Garanti Bankası tarafından yapılan yeni projesidir.

Her geçen yıl yıldızı giderek parlayan Garanti Bankası, şubesiz bankacılık anlayışıyla müşterine hizmet vermektedir. Özelikle de genç nesle hitap eden Garanti Bankası, gençler için son projesi Garantione uygulamasını hizmete sunmuştur. Bu yeni proje hakkında bilgi sahibi olmayan gençler için araştırma yaptık ve Garantione nedir, avantajları ve kullanım detaylarını bu yazımızda paylaştık.

18 ile 25 yaş arasında olan gençlerin Garantione’nın birçok avantajlarından faydalanmaktadırlar. Aynı zamanda anlaşmalı firmaların düzenledikleri kampanyalardan da faydalanacaklardır. Bununla birlikte Garantione kullanıcıları yaptıkları tüm para transferlerinde her hangi bir ücret bedeli ödememektedir. Aynı zamanda gençlerin yiyecek, içecek, sinema gibi harcamalarda kazandıkları sürpriz indirim ve kuponlarla da avantajlı olacaklardır.

Garantione, genç kullanıcılara yaptıkları harcamalar hakkında bilgi vermektedir. Nereye ne kadar tutarda harcama yapılmıştır hepsinin bilgisini vererek, gençlerin bütçe takibi yapmalarını sağlamaktadır. Böylece harcamalarına daha dikkat ederek, gereksiz harcamalarını öğrenmiş olurlar. Ayrıca Garantione kartınız yanınızda olmadan para çekme işlemi de yapabilirsiniz.

Garantione uygulamasını kullanmak için cep telefonunuzun modeline göre ya Google play store’dan ya da app store den Garantione programını indiriniz. Akıllı telefonunuza indirdiğiniz ve kurulumunu yapmış olduğunuz uygulama için sizden herhangi bir ücret talep edilememektedir. Garantione özellikle gençlerin en çok ilgisini çeken hediye gönder kampanyasıyla, garanti bankasının anlaşmalı işyerlerinden sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz. Ve göndereceğiniz hediyenize de fotoğraf, özel bir mesaj veya video da ekleyerek hediyenizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Böylece bu uygulama ile gençlere birçok yeni fikir de sunmaktadır.

Garantione gençlere çok büyük indirim hakları kazandırmaktadır. Garanti bankasının anlaşmalı iş yerleriyle gerçekleştirdiği anlaşmalar ile, Garantione kullanıcıları; anlaşmalı tüm e eğlence paketlerinde 20 TL indirim, tüm restoranlardaki harcamalarda %10 indirim, gençlerin Booking üzerinden harcamalarına %4 indirim, tüm giyim mağazalarından 20 TL indirim, sinema paketlerinde 10 TL indirim, 1 GB internet paketi hediye hakkı vb. birçok kampanyalarından  gençler yararlanabiliyorlar. İNSANIN GENÇ OLASI GELİYOR… yg

Peki, Garantione uygulamasını nasıl kullanabilirim diyorsanız; telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra https://www.garantione.com.tr/go/yardim/yardim.html linkinden videoları da izledikten sonra detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kullanımı deneme amaçlıda kullanabilirsiniz. Bunun dışında Garanti Bankasına gitmeden tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

GarantiOne Nedir, Nasıl Kullanılır Avantajları Nelerdir?Gençler içinde çok popüler bir uygulama haline gelen Grantione uygulaması, şimdiden kullanıcı sayısı istenilen düzeye gelmiş durumdadır. Ve hala da artış göstermeye devam ediyor. Eğer hala Garantione uygulamasını indirmekte ve kullanmakta kararsızsanız, deneme amaçlı birkere indirin derim. Bir kere denemekten bir şey kaybedemezsiniz.

Garanti Bankası iletişim için, 4440335 Garanti Bankası Tam Destek Kredileri konumuza bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git