Halk Bankası KOBİ Kredileri

Küçük ve orta halli işletmelere yardım etmek amacıyla hareket eden Halk Bankası, Halk Bankası Kobi kredileri ile desteğini yüksek boyutlara çekiyor. Son günlerde çektiği çok özel reklamlar ile birlikte Kobiler bazında tekrar gündeme gelen Halk Bankası, küçük işletmelere gerçekten de güzel yardımlar sunuyor. Bu yardımlardan bir tanesi Kobi ihracat atılım paketi adıyla sunulan kredi…

2023 ihracat hedefleri doğrultusunda, yurtdışına açılmayı hedefleyen küçük işletmelere destek sunan banka, uzun yıllardır sunmakta olduğu bu destek sayesinde sayısız firmanın yurtdışına ihracat yapmasını sağlamış. Spot kredi şeklinde kullanılan bu kredi, özel bir kur avantajı sunuyor. Yine sıfır faiz, ihracat kredilerinde faiz ya da peşin komisyon çalışma prensipleri dahilinde, istediğiniz çalışma modelini tercih edebilirsiniz.

Halk Bankası Kobi Destekleri

Bu bankanın sunduğu Halk Bankası Kobi desteklerinin bir diğer güzel yanı da ihracat bedelinden bankaya yönlendiren müşterilerin yararlanabiliyor olması… Ayrıca banka ürünlerinden en az beş tanesini kullanan müşteriler yine bu bedelden yararlanabiliyor. Bu krediler ile gelen avantajlar arasında birçok avantaj var.

Bu avantajlardan bir tanesi ücretsiz İngilizce eğitimi, diğer ise indirimli bankacılık ürünleri… Yine indirimli sigortacılık hizmetleri ve birçok ürün de kredi avantajları arasında yer alıyor. Bu krediyi aldıktan sonra birçok avantajla birlikte işlerinizi yavaş yavaş büyütmeye başlayacaksınız. Ancak Halk Bankası’nın Kobilere sunduğu tek avantaj bu kredi değil. Kobikart ve Halbank güvenceli çek, bazı diğer imkanlar arasında bulunuyor.

Halk Bankası Kobi

Mal ve hizmet alımlarınızı kolaylaştırmak isterseniz Halk Bankası Kobikartını kullanabilirsiniz. Bu kart aracılığı ile çok daha kolay alacaksınız ve fırsatları sonuna kadar değerlendireceksiniz. Çekici ve cazip ürünleri nakit sıkıntısı nedeniyle satın alamıyorsanız, Kobikart aracılığı ile istediğiniz ürünü, istediğiniz zaman satın alın ve ödemesini sonra yapın.

Yine Halk Bankası’nın sunduğu güvenceli çek ile ödemelerinizi kolaylaştırabilir ve maddi durumunuzu ferahlatabilirsiniz. Ödeme alışkanlıklarınızı değiştirecek bu özel çekler sayesinde ödeme alışkanlığınız değişecek. Artık ödemelerinizin tamamını bu güvenli çek yardımıyla ve gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Sonrasında ise Halk Bankası’nın desteği ile ödeyeceksiniz.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git