Press "Enter" to skip to content

Halkbank Esnaf Kredisi ile Kobilerin Yanında

Bu yazımızda sizlere Halkbank’tan esnaf kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Halkbank’tan esnaf kredisi almak isteyen vatandaşlar araştırma yaparak kredi çekmek istiyorlar. Esnaf kredisi almak için neler yapmaları gerektiğini bugün sizlere aktaracağız.

 

Ziraat Bankası nasıl hayvan kredisi ile çiftçilerimizi destekliyorsa, Halk bankası da kobi kredileri ile esnafları desteklemektedir. Türkiye halk bankası’ndan sıfır faizli düşük faizli kredi almak için başvuru yapınız.

İlk olarak http://www.halkbankkobi.com.tr/EsnafveSanatkarlar.aspx bu bağlantı üzerinden giriş yaparak karşınıza çıkacak 3 farklı başvuru seçeneği ile siz kobilerin yanında olmaya devam ediyor.

Halkbankası kobilerimize 3 ayrı seçenek ile esnaf kredisi vermektedir. Bunlar devlet destekli ve sıfır faizli esnaf kefalet kredisi, esnaf sanatlar kredi kooperatifi ortağı olan ve olmayanlar için oluşturulmuş çok düşük faizli olan kobi kredileridir.

Halkbankası 30 bin TL’ye size hibe ediyor ve 150 bin TL’ye kadar ise düşük faizli esnek ödemeli kredi olanağı sunuyor.

Esnaf kredisi çekebilmek için Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi üyesi olmanız gerekmektedir.

Bugün sizlere Halkbankasından esnaf kredisi almak mantıklı mı onun hakkında bilgiler verdik. İlerleyen yazılarımızda diğer bankalar ile karşılaştırma yapacağız umuyorum ki faydalı bir yazı olacaktır.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir