Kredi Verenler > Krediler > ING Bank 2017 Tüketici Kredisi

ING Bank 2017 Tüketici Kredisi


Kişisel ihtiyaçlarınız, borçlarınız ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için Ingbank tüketici kredisi 2017’de da sizin yanınızda. Ingbank’ın yeni yıla özel sizlere sunduğu tüketici kredisinin avantajları ile sizde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir ve uygun ödeme şekilleriyle bütçenizi zorlamadan kredinizin geri ödemesini rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

100 Bin TL’ye Kadar Tüketici Kredisi

Ingbank’ın siz müşterilerine özel sunduğu 100 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz. Daha önce Ingbank’ın sizlere sunduğu hizmetlerden faydalandıysanız ve kullandığınız diğer bankacılık düzenli bir ödeme geçmişine sahipseniz, Ingbank’tan maksimum tutarda tüketici kredisini uygun faiz ve ödeme şekillerinde kullanabilirsiniz.

%1,34’dan başlayan Faiz Oranları

Ingbank tüketici kredisini kullanacağınız kredi tutarı ve taksit sayısına bağlı olmak üzere %1.34’dan başlayan avantajlı faiz oranlarından faydalanarak kullanabilirsiniz. Bu avantajlar ile birlikte bütçenizi zorlamadan uygun faiz oranları ile Ingbank tüketici kredisini rahatça kullanabilirsiniz.

Uygun Geri Ödeme Koşulları

Ingbank 2017 tüketici kredisini 36 aya varan taksit imkanı ile kullanabilirsiniz. Bütçenizin ve geri ödemenizin durumuna göre kredinizin geri ödeme taksit planını 36 aya kadar belirleyebilir, ve zorlanmadan kullandığınız tüketici kredisinin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ingbank Destek Hesap

Ingbank 2017 Tüketici kredisinin bir diğer avantajı ise destek hesaptır .Destek hesap ile birlikte kredinizin 1 taksit tutarı kadar bir miktarı acil ihtiyaçlarınızda kullanabilir veya ödeme güçlüğü çektiğiniz dönemlerde 1 taksit tutarında kredi ödemenizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Ingbank 2017 tüketici kredisinin bu avantajı ile birlikte kullandığınız krediyi sorun yaşamadan geri ödemeniz kolaylaşıyor. Bu şekilde ödemeleriniz aksamıyor, acil ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz ve kredi notunuzun düşmesini engelliyorsunuz.

 Ingbank 2017 Tüketici Kredisi Başvuru Kanalları

Ingbank 2017 tüketici kredisine farklı kanalları kullanarak başvuru işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu, kısa mesaj yolu, telefon bankacılığı, internet şubesi veya en yakın Ingbank şubelerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, gün içinde başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler ise;

  • Bireysel başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi, serbest meslek sahibi iseniz vergi lehvası
  • Resmi fatura örneği (telefon , su, elektrik vb.)
  • Kira geliri beyan edilmişse tapu fotokopisi ile birlikte kontratı
  • Faiz geliri beyan edilmişse yatırım hesabı dökümanı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git