İNG Bank Turuncu Hesap Nedir?

İstediğiniz zaman para çekip para yatırabileceğiniz hesaba Ing Turuncu hesap denir. Vade derdi olmayan tasarruf hesabı farklı özellikler sunarak müşterilerin hayatlarını kolaylaştırır. ING Turuncu hesap nedir diye merak edenler bu yazıdan bilgi edinebilir.

Hoş geldin faizi ile 60 gün boyunca avantaj sağlayan hesap, hesap açılır açılmaz çalışmaya başlar. Faizler gecelik işler ve sabittir. 60 günün sonunda uygulamaya geçen avantajlı oranlar ise günlük olarak belirlenir ve gecelik olarak işlenir. Faiz oranları ise brüt oranlardır. ING Turuncu hesap nedir diyerek ilk defa hesap açtıracakların yararlanabileceği özel sistemde hesap açmak için alt limit yoktur. Üst limit ise 250.000 TL’dir. Bu tutarı geçen hesaplarda üst limitin dışında kalan rakama daha düşük faiz uygulanır.

Hesaptan EFT ve havale işlemleri yapılabilir. Gün içerisinde saat 17.00’ye kadar yapılan işlemlerde faiz işlemi hemen başlar. ATM’lerden de Turuncu hesaba para yatırmak mümkündür. Sıradan vadeli hesapla pek çok farklı bulunan hesap türü müşterilerin tercih ettiği bir yatırım şeklidir. Vade derdi olmadan istenen gün para eklenebilecek hesap takvim takip etme derdinden kurtulmanızı sağlar. Para çekiminde de vade derdi yaşamazsınız. Gecelik işleyen faiz sistemi ile paranın vadesinden önce çekilmesi halinde bile kazanç paraya yansımış olur. Fatura ve otomatik ödeme talimatlarının gerçekleştirilemediği bu hesaba ING nakit kartta bağlanamaz.

ING Bankasına gelerek ING Turuncu hesap nedir diye bilgi edinebilir ve ING Biriktiren Turuncu hesap veya ING Turuncu Çocuk hesabı açtırılabilir. Özetle ING Turuncu hesap bir birikim hesabı olarak tasarlanmıştır. Şubeye gitmeden de Turuncu hesap açılabilir. Turuncu yazarak 2205’e gönderilen mesaj sonrasında yapılacak yönlendirmelerle hesap açma işlemi kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Dünyada yaklaşık 25 milyon kişinin kullandığı hesaba internet, şube ve çağrı merkezlerinden işlem yapılabilir. ING Bonus kart üzerinden verilmiş talimatlarla kendi Turuncu birikim hesabınıza birikim aktarabilirsiniz. Siz farkında olmadan hesabınızda para biriktiren hesaptan 7/24 işlem gerçekleştirilebilir. Cepte, tablette ve bilgisayarda aynı menü ile kolay ulaşım özelliği taşıyan menüler aracılığıyla anında şifre alarak internet bankacılığına kolay giriş yapılabilir.

Benzer yazımız olan En Yüksek Faiz Veren CEPTETEB Vadeli Hesap ilginizi çekebilir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git