Kredi Verenler > Banka Haberleri > İnternetten Kredi ile FinansBank Online Kredi Çekmek

İnternetten Kredi ile FinansBank Online Kredi Çekmek


Finansbank Online kredi almak için internet ve mobil şube üzerinden üyelik açtırdıktan sonra mesai saatlerini beklemeden, kredinize başvurabilirsiniz. Online kredi imkanı sağlayan bankalardan bir tanesi olan Finansbank, tüketicilere Online kredi imkanları sağlamaktadır. Detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Gelişine teknolojinin finans kuruluşlara girmesiyle, bankalar; artık internet şubesi veya mobile şubesi üzerinden kredi başvuruları alabilmektedir. Finansbank da kredi başvurularını kefilsiz, belgesiz ve imzasız olarak alabilmektedir. Finansbank’ın kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin internet ve mobil şubesi üzerinden giriş yaparak kredi başvurularında bulunabilirler. 

Finansbank Online Kredi Başvurusu ?

  • Online kredi Başvurusu için internet şubesi şifrenizi almanız ardından Finansbank internet şubesine giriş yaparak ‘hemen başvur’ sekmesine tıklamanız gerek.
  • Aynı zamanda Finansbank’ın mobil uygulamasını da cep telefonunuza indirerek, hemen kredi başvurusu yap sekmesini tıklayarak, Online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Finansbank Online kredisine bu yollarla başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir evrak gerekmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

Finansbankın mobil bankacılık ve internet şubesini kullanan her müşteri, aylık %1,36 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve ihtiyaç kredisi hesaba geçmesiyle kullanabilir.

Online kredi sayesinde artık kredi başvurusunda bulunmak çok kolay bir hale gelmiştir. Banka şubesine gitmeden oturduğunuz yerden kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Üstelik mesai saatlerini bile beklemenize gerek kalmadan, finansbank’a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için internet veya mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirmeniz gerek. Ardından kredi veya hesap kartınız üzerinden açacağınız üyelikle kredi başvuru formunu doldurduktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

FinansBank Online Kredi Faiz Hesaplaması

Finansbank şubesine giderek Online kredi başvurusunda bulunamazsınız. Çünkü Online krediye sadece finansbank’ın internet ve mobil şubesi üzerinden başvurup sahip olabilirsiniz. Finansbank’ın Online kredisine sahip olmak isteyen müşterilerin internet veya mobil şube üyeleri olmaları gerekmektedir. Ayrıca internet veya mobil üzerinden kullandırılan Online kredi faiz oranları da daha uygun olmaktadır. Finansbank Hızlı Kredi veya Online kredi ile kredi başvurularında müşterinin kredi notuna ve gelir belgesine göre 1.000 TL ila 30.000 TL arasında değişen limitte kredi imkanı sağlamaktadır. Finansbank Online kredi başvurusu onaylanan müşteriler internet veya mobil şubesinden kredisini kullanabileceklerdir. Eğer Online kredisi onaylanmış ve hesaba geçmiş kişiler bu krediyi 7 gün içinde kullanmamaları sonucunda kredileri iptal olunacaktır.

Finansbank Online Kredi Hesaplaması

ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI**
Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Sigorta Prim Tutarı* Aylık Toplam Maliyet Yıllık Toplam Maliyet
5.000 TL %1,36 12 462 TL 26,25 TL 59,23 TL %1,7169 %22,6637
10.000 TL %1,36 24 507 TL 52,50 TL 159,72 TL %1,6777 %22,0980
20.000 TL %1,36 36 739 TL 105 TL 442,17 TL %1,6639 %21,8999

 

Finansbank Online Kredi Faiz Oranları Nedir?

  • Finansbank’tan en az 5000 TL, en çok da 30.000 TL kredi kullanmak mümkündür.
  • Aşağıdaki tabloda da en düşük faiz oranlarına göre hesaplanmıştır.
İhtiyaç Kredisi Ürün Adı Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Maksimum Kredi Vadesi
Finansbank Online Kredi* 1,36% 0,5% 36 Ay
Finansbank Tanışma Kredisi 1,44% 0,5% 36 Ay
İhtiyaç Kredisi** 1,39% 0,5% 36 Ay
Borç Transferi Kredisi** 1,39% 0,5% 36 Ay
Kamu & Finansmaaş Kredisi 1,49% 0,5% 36 Ay

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git