Kredi Verenler > Banka Dışı Kredi > İş Olanakları Ve Hızlı Öneri İle Acil Para

İş Olanakları Ve Hızlı Öneri İle Acil Para


Zaman zaman her insanın ekonomik zorluklar yaşaması kaçınılmazdır. Ansızın yaşanan ticari krizler veya hastalık gibi sebepler ile ihtiyaç duyulan para, ilk olarak eş dost akrabada aranır. Fakat yüklü miktarda nakit, her insanda her zaman bulunmaz. Diğer seçenek ise tefecilerden para istemektir. Birkaç yıl öncesine kadar sıkça tercih edilen tefecilerin, hangi şartlarda para verdiği bilinmektedir. Acil para ihtiyacında, güvenilir ilk tercih bankalar olmalıdır. Birçok bankanın acil para ihtiyacına yönelik, hızlı kredi paketleri mevcuttur.

Acil Para İhtiyacı İçin Hızlı Kredi

Çeşitli bankaların hazırladığı hızlı kredi paketleri sayesinde, yalnızca birkaç dakika içinde başvuru yapma şansınız bulunur. Hatta yalnızca TC kimlik numarası ile hızlı kredi başvurusu yapılabilmektedir. Kredinin onaylanması ise bankanın Findeks kredi notunuzu incelemesi ve daha önce çekilen kredilerin ödeme şartlarını kontrol etmesi sonucunda gerçekleşir.

Tüm bu işlemlerden sonra kredi notunuz uygunsa, acil kredi imkânından faydalanmanız mümkündür. Fakat bazı bankaların ipotek karşılığı hızlı kredi çıkartma şartı mevcuttur. Bu sebeple hızlı kredi çekmeden önce, tüm bankalar ile detayları konuşmak gerekir.

Banka Dışında Kredi Veren Kurumlar Mevcuttur

Banka dışında, fakat yine belirli bir faiz ile kredi açan şahıs veya kurumlar mevcuttur. Burada amaç, başvuru yapan şahsın, acil para ihtiyacını karşılamak ve oldukça yüksek faiz ile geri ödeme planı yaparak borç vermektir. Fakat bu kurumların, dikkatli seçilmesi gerekir. Bazı kurumların oldukça yüksek faiz tutarı ile acil kredi çıkarttığı bilinmektedir.

Banka dışı kredi veren kurumlar İLKSAN, OYAK, POLSAN gibi kurumlar ile birlikte KOSGEB hibe kredileri bulunmaktadır, bu krediler ise belli şartlara tabidir. KOSGEB iş kuranlar için hibe desteği sağlar diğerleri ise sadece kendi üyelerine kredi vermektedirler.

Ek İş Yaparak Acil Para İhtiyacını Giderebilirsiniz

Çalışan bireylerin, mesai saati içinde ek iş yapma olanağı yoktur. Fakat acil para gerektiğinde iş yoğunluğuna rağmen yapılabilecek ek işler mevcuttur. Yaz aylarında, ev boyama işi, oldukça popülerdir. Boya, badana işinden anlayanların, 2-3 gün içinde tamamlanan ev boyama işinden oldukça yüksek nakit para alma olanağı vardır.Yine anladığımız bir konu meslek, hakkında metin yazarlığı yapabilirsiniz, örneğin, Bilgisayar oyunlarında anlıyorsanız, Teknolojiyi yakından takip ediyorsanız, ekonomi ile alakalı metin ve yorum yazabiliyorsanız, kadın ve moda hakkında, sağlık hakkında makale yazabilirseniz makale dediğimizde bir konu hakkında 300-50 kelimeler ile oluşan metinlerdir.

Bunlar için anladığınız konu ile alakalı web site iletişim kısmından bağlantı kurmanız be metin yazarlığı için talepte bulunabilirsiniz. Örneğin bu web sitesi için metin yazarım derseniz, bize ulaşabilirsiniz. Bu işlerden makale başı 3-5 TL arası kazanabilirsiniz. Yine 1-2 saatte hakim olduğunuz bir konuda en az 3-5 içerik oluşturmak mümkün bu da aylık en az 600-700 TL ek gelir demektir.

Mesai dışında yapılabilecek ek işler arasında taksi şoförlüğü de kazanç sağlar. Gece saatlerinde çalışarak, belirli bir miktar para kazanma olanağınız bulunur. Acil para ihtiyacını karşılamak için yapılan ek işler, kısa süre içinde ihtiyacınız olan parayı bulma olanağı yaratacaktır.Yine Turizm olan yerlerde bulunanlar akşam ek iş konusunda Otellere başvurabilirler.

İş Olanakları Ve Hızlı Öneri İle Acil Para Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Niyazi Devran ÖZBEK dedi ki:

    Web sitenizle ilgili makale yazabilirim

Sayfa başına git