İşCep Anında Kredi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte finansal ihtiyaçlar daha hızlı bir şekilde giderilmekte, yapılan kredi başvuruları çok kısa bir sürede sonuçlanmakta ve taleplere anında cevap verilmektedir. Şu an sizinle paylaşacağımız yöntem ile beş on dakika  gibi kısa bir sürede kredinizin hesabınıza yatmasını sağlamanız mümkün olmakta. İşCep Anında kredi başvurunuzu İnternet Şubesinden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilirsiniz, başvurunuzun onaylanması durumunda şubemize gitmenize gerek kalmadan kredinizin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi başvurusu için iki yol bulunmaktadır isterseniz  cepten yani telefonunuzda İşCep uygulaması yüklü ise oradan, ister İnternet’ ten anında kredi başvurunuzu yapmanız mümkündür, kredi başvurusu yapmak için İş Bankası müşteri yani bir hesabınızın bulunması kredinin yatırılması için zorunludur. Hesabınız yok ise hesap açılışı için şubeye gitmeniz gereklidir. Yani hali hazırda bir banka hesabınız ve buna tanımlanmış bir İnternet Bankacılığı şifreniz olması gerekir. Yine İş Cep’ ten krediye başvurmak için İşCep’ in telefonunuza indirmeniz ve aktif hale yani kullanılabilir halde olması gerekir.

İşCep Anında kredi başvurusu nasıl yapılır? faiz oranı nedir? Kredi ne zaman hesaba yatar sizi aydınlatmaya çalışalım.

• İnternet Şubesinden Kredilerim > Hızlı Kredi
• İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip ederek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternet Şubesinden  ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ve 36 ay vadeye kadar yapacağınız ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurularınıza ilişkin tutar Banka nezdinde bulunan vadesiz TL mevduat hesabınıza anında yatırılır. Banka hesabınız var ama İşCep uygulaması yok ise hemen telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yüklemeniz mümkün.

İşCep Anında Kredi Özellikleri

Maksimum kredi tutarı 15.000 TL ile sınırlıdır.
• Şubeye gitmeniz gerekmez.
• 7 gün 24 saat başvuruda bulunmanız mümkün.
• Onaylanması durumunda kredi tutarı anında hesabınıza aktarılır.

Bankaya, şubeye gitmeden, anında hesapta kredi, hızlı kredi gibi hizmetler bankaların özel müşterilerine yönelik bir kredidir, bu tür krediler genelde Kredi Notu iyi ve çok iyi olan kişilere çıkmaktadır, Kredi az da olsa düşük olanalr, hali hazırda ödediği gelirine kıyasla yüksek krediler, banka bilgilerinde eksiklik olanlar bu kredileri almaları biraz zordur.

Yine anında kredi seçeneği banka ile iyi ilişkileri olan borcunu şimdiye kadar hiç aksatmamış kişilere verilmektedir. Banka İşCep anında kredi başvurularını ret etme hakkı vardır.

Anında Kredi Faiz Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Taksit Tutarı (TL) Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı (TL)
5.000 1,50 12 467 5.604
10.000 1,50 24 517 12.403
10.000 1,50 36 380 13.674
15.000 1,50 36 570 20.511

 

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git