Press "Enter" to skip to content

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar

Bugün sizlere kadın girişimcilere kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Ülkemizde bir çok kadın girişimci vardır ve kredi talebinde bulunmaktalar. Kadın girişimci olarak yeni bir iş kurmak isteyen bayanlarımıza bankalar kredi olanağı sağlamaktadır.

Kadın girişimcilere kredi veren bankalar sayesinde ihtiyacınız olan finansal destekle kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ülke ekonomisi ve kalkınmada önemli bir rolü olan kadınlar için ülkemizde pek çok banka kadın girişimcilere yönelik destek krediler veriyor ve kadınlar hayallerini gerçekleştirerek kendi işlerini kurabilmeleri ya da mevcut işlerini büyütebilmeleri için destek sağlıyor.

Kadın girişimcilere işlerini kurmaları veya işlerini büyütmeleri yolunda sermaye desteği veren Finansbank, kredi desteğinden yaklaşık 2 bin kadının yararlanmasını sağlıyor.

Vakıfbank kadın girişimcilere kredi destek paketi

Avrupa imar ve Kalkınma Bankası’ndan 30 milyon dolar tutarında fon temin eden Vakıfbank, 84 aya varan geri ödeme seçenekleriyle kadın girişimcilere uygun faiz oranlarıyla kredi ürünü sunmaktadır.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir