Kredi Verenler > Banka Haberleri > Kart Borçları Silinecek mi 2017

Kart Borçları Silinecek mi 2017


Kredi kartı kullanımın her geçen gün artmasıyla beraber bu alanda mağdur olan kişilerin sayısı da giderek artmaya başladı. Özellikle bankalardan alınan kredi kartlarının oldukça fazla olmasından sonra müşterilerin ödeme konusunda sıkıntıya düştüklerini ve borçların artık önüne geçemediklerini görüyoruz. Bu konuda sizlerin yapması gereken işlemler hakkında birçok yazı yazdık ve sitemizde siz değerli okurlarımız için yayınladık.

Ancak kredi kartı kullanım konusunda sıkıntıya düşen müşterilerine bir kötü haberde bankadan geliyor. 3 aylık süre içerisinde hesaplarında en ufak bir hareket görünmeyen müşterileri için yasal takip süreci başlatan bankaların müşterilerinin olan borçlarının silme gibi bir niyetlerinin olmadığını sizlere belirtmek istiyoruz. Özellikle bir müşterinin birden çok kredi kartı kullandığını düşündüğümüz zaman kredi kartı kullanım konusunda bankaların müşterilerine kesin olarak taviz vermediğine emin olabilirsiniz.

Özellikle müşterilerine kredi kartı ödeme konusunda büyük avantajlar sağlayan bankaların bu avantajlarına rağmen ödeme konusunda sıkıntıya düşen müşterilerine kredi borcu silinme gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmekte fayda var. Çünkü bankaların özel işletmeler olduğunu düşündüğümüz zaman ortaya çıkan bu durum sadece bankaların kendi içerisinde alacakları karar olarak açıklanabilir. Ancak devletin son yıllarda getirdiği borç afları konusunda mağdurların sorunları gidermek adına çıkarttığı yasalardan haberdar olan kredi kartı mağdurlarının da kredi kartı affı konusunda haber bekledikleri gelen haberler arasında .

Yaptığımız araştırmalardan sonra bu konuda sizlere kötü haberi vermek zorundayız. Bunun nedeni ise kart borçları silinecek mi? Gibi son zamanların en çok sorulan sorusunun cevabı HAYIR olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte merak edilen bu sorusunun cevabı ve merak edilen detayları.

Kart Borçları Silinecek mi 2017 Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. seden özay dedi ki:

  ödenemeyen 2 yıllık kredi kart borcunu ödemeye gittiğinizde,karşınıza avktları avktlık ücreti yasal faizi paranın miktarı tam 2 katı olarak çıkıyor ve bu affın,avktlık oldugu için hiçbirinden yararlanamayacagını belirtiyorlar.ozaman nerede kaldı bu kredi magdurlarına af yada imkanlar.lütfen cvp yada yapmamız gereken nedir.tessekkür ederim.

  1. Admin dedi ki:

   tüm kredileri kapsayacaktır konu için bankanıza başvurun

  2. owner dedi ki:

   bankalara başvurdum af maf yok.sadece icraya düşmemiş borçlara 48 ay uzatmaya yalvariyolar ki faiz alsınlar. milleti ıyice mal yerine koydu bu hükümet yada bankalar hükümeti izlemiyor.ne olacaksa olsun ya vatacağız yada doğru dürüst tüm banka borçlarına yapilandirma getirsinler nefes alalım.

Sayfa başına git