Kefilsiz Evraksız Formalitesiz Anında Kredi

Gelişen anlık nakit ihtiyaçlarına yönelik ilk başvurulan nokta doğal olarak bir çok tüketici tarafından banka kredileridir. Yapılan başvurular bankalar tarafından değerlendirilir mevcut duruma göre yapılan kredi başvurusu soncunda paranın elimize geçmesi 1-2 iş günü sürebilmektedir. Yine istene gelir belgesi vb teminatlar ise ekstra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geline Teknoloji ve yaygın olarak kullanılan İnternet Bankacılığı göz önüne alındığında Bankalar beş dakikada kredi, anında kredi, bankaya gitmeden kredi, masrafsız evraksız kredi gibi kampanyalar adı altında kredi başvuruları almakta ve anında sonuçlanmaktadır.

Peki anında ve bankaya gitmeden hangi banka kredi verir ve anında kredi nasıl alınır derseniz kısaca izah edelim. herhangi bir bankanın İnternet Kullanıcı iseniz buradan yapacağınız bir başvuru ile ile 5 dakikada talep edilen kredi bankaya gitmeden hesabınıza yatmaktadır, bu tür krediler de sözleşme sigorta, komisyon gibi masraflar bulunmamakta olup cüz’i bir tahsis ücreti ve uygun bir faiz oranı ile verilmektedir.

Bu tür krediyi yaygın olarak veren bankalara bakacak olursak, Finansbank Enpara, Garanti Bankası iGaranti, Yapı Kredi Bankası Nuvo, Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB, yine İNG Bank, Deniz Bank İnternet Bankacılığı kanallarından yapılan kredi başvuruları özellikle 3-10 Bin gibi kredi tutarları anında verilmektedir.

Bankalar anında kredi vermesi doğal peki bu krediyi kime verirler, şartları nedir ve herkes alabilir mi? derseniz burada da bu kredilerin belli şartları vardır. Öncelikle kredi başvurusu yapılan banka ile sürekli çalışan nakit girişi çıkışı olan, Kredi Notu 1600 ve üzeri yani Notu Çok İyi olanlar bir diğer parametre olan Findeks Renkleri Yeşil olanlar bu kredileri kullanırlar.  Kredi Notu çok iyi olanalar kolaylıkla ve bankaya gitmeden anında bu tür kredileri kullanabilirler özellikle Enpara, Nuvo, iGaranti, CEPTETEB gibi uygulama sahipleri telefon bankacılığı ile de müşteri temsilcilerini aramaları halinde anında kredi kullanmaları mümkündür.

Kredi Notu aralığı 1600 altı veya iyi durumda olanlara genelde bu tür krediler çıkmaz ancak Bankaya gidip şubeden almaları gerekir, yine Az Riskli Kredi Notu sahipleri ise yine bankaya başvurmaları gerekir, bazen online yapılan başvurularda talebinizin daha iyi değerlendirilmesi için şubemize bekleriz şeklinde SMS alırlar, yani Banka kefil, gelir belgesi gibi teminat isterler.

Benzer yazımız Kredi Neden Çıkmaz başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Etiketler:


Kefilsiz Evraksız Formalitesiz Anında Kredi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mehmetselim diyor ki:

    Acil para lazim babami tedavi etirecem ve yarisinida borclarimi ödiycem 40 bin yada 50 bin

Sayfa başına git