Kredi Verenler > Krediler > Konut Kredileri > Koç Finans Konut Kredisi Başvuru Şartları

Koç Finans Konut Kredisi Başvuru Şartları


Koç finans konut kredisi şartları ve başvuru için gereken evraklar sizler için yazımızda belirtilmiştir. Herkesin hayal ettiği ev ihtiyaçlarına yardım eden Koç Finans, son günlerde yapmış olduğu kampanyalarla da müşterilerine çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Koç Finans’tan kredi alma koşulları ve kampanya detayları sizler için araştırdık ve sunduk.

Bir eviniz olsun diye belik yıllarca para biriktirmişsiniz. Ancak biriken paralar da ev almanıza yetmemektedir. Durum böyle olunca yapacağınız en mantıklı adım bankalardan konut kredisi almaktır. Bu yazımızda özellikle Koç Finans konut kredisi başvuru ve şartlarından ve detaylı bilgi sunacağız.

Koç Finans Konut Kredisi ve Başvurusu

Tüketiciler konut kredisi çekmeden önce bankaların kredi için uyguladıkları faiz oranlarını, vade sayılarını ve konut için verilen kredi tutarını merak etmektedir. Koç Finans, tüketicilere kredi tutarı sağlarken en alt limiti 20.000 TL olarak belirlerken, en üst limiti de 300.000 TL olarak belirlemektedir. Ayrıca Koç Finans’ın tüketicilere sunduğu vade sayısı da 120 ay olarak belirlemektedir. Bu vade süresi tüm bankalarda aynı olmakta ve zaten en çok vade sayısı olan kredi türü konut kredisidir.

Tüketicilerin Koç Finans ile konut kredisine sahip olmaları için birçok yol bulunmaktadır. Bunlardan en bilinen yol, Koç Finans banka şubesine giderek yüz yüze yapılan başvurulardır. Ancak gelişen teknolojinin de bankaya olan olumlu etkisi sayesinde, artık müşteriler kredi başvurularında bile bankalara uğramadan gerçekleştirme fırsatına sahip olabilmektedir. Yani Koç Finans’ın müşteriler için banka şubelerine gelmeden kredi başvurusunda bulunmaları için internet bankacılığı sistemi geliştirmiştir. Böylece müşteriler internet bankacılığı ile ön başvurularını yaptıktan sonra gelecek olan cevap eğer olumluysa, müşteri imza için bankaya giderek kredisine sahip olabilmektedir. En uygun konut kredisi bulmak, şuan en revaçta konulardandır ev arayan vatandaşlarımız için.

Koç Finans Konut Kredisi Kampanyası

Son günlerde, Koç Finans daha çok yeni konut almak isteyenlere değil de, konutunu yenilemek isteyen müşterilere kredi vermek istiyorlar. Yani tadilat gibi çıkan masrafların karşılanması için tüketicilere yardım destekli kredi çıkarmak istiyorlar. Ayrıca müşterilerine Arçelik ve Beko gibi ürünlerin alımında da %0 faiz oranıyla 9 ay vadede imkan sağlamaktadır.

Koç Finans Konut Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Koç Finans Konut Kredisi Başvuru ŞartlarıAslında her banka konut kredisi için belirli belgeleri istemektedir. Bu yazacaklarımız Koç Finans ’a  özel istenen belgeler değildir. Bunlar; kimlik fotokopisi, gelir belge durumu, ikametgah belgesi ve krediye konu olacak olan evin tapusu olmaktadır.bu en uygun konut kredisi bulmak  konusuna da bakabilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git