Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri ?

isteğini karşılamıyor. Ya bir kefil ya da kişinin üstüne kayıtlı bir arsa veya gayrimenkul istiyor. Peki ülkemiz de her insan bunlara sahip mi? Tabii ki değil. Bizler de bu yazımız da durumu çok iyi olmasa da kredi ihtiyacı olan kişilerin nasıl ve hangi yollarla kredi çekebileceğini anlatacağız.

1- Fibabank. Bu banka belki de diğer tüm bankalara göre en kolay kredi veren banka. Büyüyebilme ihtimalini kredi vererek güçlendirmeyi hedefleyen banka neredeyse diğer bankaların iki katı oranda kredi başvuralarını onaylıyor. Bununla beraber yüksek faiz oranları ile dikkati çeken banka herkese kredi veriyor olsa da uyguladığı tavan faiz oranları ile geri ödeme de tüketicilerin cebini yakıyor.

2- Aktifbank. Aktifbank ise tamamen internet üzerinden kredi başvurusu yapıp 5 dakika da onay alabileceğiniz bir banka durumunda. Fibabank kadar olmasa da oldukça yüksek faiz oranı uygulayan bankadan iki bin ile otuz bin tl arası kredi çekmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise Aktifbank’ ın nkolay kredi adlı websitesinin anasayfasına girip başvuru yapmak. Başvuru yaparken hiçbir şekilde sizden teyit istenmiyor. Yani geliriniz bin tl bile olsa on bin tl yazabilirsiniz ve bu size kredi çıkma oranını güçlendirebilir. Telefonunuza gelecek onay kodu sonrası kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğreniyorsunuz ve onay alırsanız geri kalan bilgileri dolduruyor ve bankanın kuryeye verdiği kartın size ulaşmasını bekliyorsunuz. Kuryenin getirdiği kartı alıp belgelerinizi imzalıyor ve kartınızda ki nakit miktarını her atm aracılığı ile çekebiliyorsunuz.

3- İng ve OdeaBank. Bu bankalar da faiz oranı ilk iki banka kadar yüksek olmasa da kredi verme oranı o bankalar kadar yüksek değil. Öyleki bu bankalar ile direk nakit kredi kredi çekmeniz yerine nakite çok ihtiyacınız olduğu durumlar da vatan bilgisayar ve teknosa gibi anlaşmalı mağazalar da taksitli telefon alma anlaşmaları ile telefon alabilir ve aldığınız telefonu satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ömer Metin kimdir ? 28 yaşında İşletme Fakultesi Mezunu E-ticaret sektöründe aktif olarak hizmet vermekte ayrıca haşır neşir olduğu kredi kartı ve krediler konusunda hakim olduğu bilgileri bu blogda paylaşmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir