Press "Enter" to skip to content

Kolay Kredi Veren Bankaları Araştırdık

Genellikle bankaların kredi vermek için bireylere çok ağır şartlar sunduğu ya da oldukça seçici davrandıkları konusunda yorum yapılsa da 2017 yılı için sunulan hizmetlere baktığımızda durumun hiç de böyle olmadığı görülmektedir. Çünkü, birçok banka özellikle kişilerin zorlandıkları bankacılık hizmetlerinden birisi olarak gösterilen kredilerde, çok hızlı ve şartsız hizmet sundukları görülmektedir. Kolay kredi veren bankalar olarak da belirtebileceğimiz bu bankalar, yalnızca internetten yapılan başvurulara bile anında cevap vermektedir. Geliştirilen hizmetler sayesinde banka sicili ve kredi notu sorgulaması yapıldıktan sonra da kişilerin güvenilir olup olmadığı tespit edilere, başvurularına bir geri dönüş yapılmaktadır.

Şuan örnek vermemiz gerekirse, şu bankaları sıralayabiliriz.

 • Aktifbank
 • Odeabank
 • Türkiye İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • Türk Ekonomi Bankası
 • Yapı ve Kredi Bankası

Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Vatandaşlarımızın kolay kredi veren bankalar konusunda araştırma yapmasında birçok farklı neden vardır. Kimisi zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde kredisini kullanmak isteyen kişiler, kimi zamanlarda ise gelir belgesi olmadığı için bu tarz banka arayışında olan kişiler karşımıza çıkmaktadır. Her kesim için etkili hizmetlerin yer aldığı bu kredi paketleri ile ilgili başvuruları ve şartları bankalara göre şu şekilde ele alabiliriz.

 • Aktifbank’ın belgesiz kredisinden faydalanmak için bankanın sitesinden ihtiyaç kredisi başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Banka tarafından yapılan açıklamada, kişilerin kredi notlarının düşük olmasını önemsemedikleri de açıklanmıştır. Bundan dolayı banka sicilinde problem olmayan bireyler, doğrudan başvurusunu yapabilirler. Onaylanan kredileri aynı gün bankadan tahsil edebilir ya da Aktifbank şubesi yakın bir noktada yoksa, PTT noktalarına giderek onaylanan kredinizi teslim alabileceksiniz.
 • Odeabank, müşterilerine yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi paketlerinde, 48 ay vade seçeneği ile ve 10 bin TL’lik kredi başvurusu için şubelere gidilme ya da gelir belgesi sunma şartını ortadan kaldırmaktadır. Eğer Odeabank ile çalışıyor ve bankada bir hesabınız varsa, doğrudan başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi hesabınızdan çekebilirsiniz.
 • Türkiye İş Bankası internet bankacılığı ve İş Cep mobil uygulması üzerinden 15 bin TL’ye kadar yapacağınız başvurularınızda, belge şartı aranmamaktadır.
 • QNB Finansbank ve bankanın şubesiz bankacılık hizmeti olan Enpara, kullanıcılarına internet üzerinden anında kredi hizmeti sunmaktadır. Kredi notu ve banka sicili sorunsuz olan QNB Finansbank müşterileri, anında başvurularını yapacak ve sadece 5 dakikada sonuçlarını öğrenebilecekler.
 • Türk Ekonomi Bankası da, arasında yerini almış durumdadır. Bankanın hizmetleri dahilinde bu kredi hizmetinden faydalanacak kişilerin, internet bankacılığına ya da mobil uygulama üzerinden giriş işlemlerini yapmaları, sonrasında da Krediler kategorisi üzerinden başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.
 • Yapı Kredi Bankası aracılığı ile banka hesabınız ya da kredi kartı hizmeti kullanımınız varsa, bankanın ATM noktalarından ya da dijital bankacılık hizmetlerinden faydalanarak 15 bin TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir