Kredi Verenler > Banka Dışı Kredi > Konya Senetle Borç Verenler

Konya Senetle Borç Verenler


Günümüz şartlarında hayatımızda oldukça yer kaplayan neredeyse bir parçası olan Banka kredi ve kredi kartları finansal alanda oluşan bir çok konuda aslında en büyük yardımcımız olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak son dönemlerde Banka Kredi almak daha doğrusu alamamak bir çok tüketici için büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oluşan nakit talepleri Banka Kredisi kullanmak suretiyle gidermek isteyen bir çok tüketici artık bankaların kara listesine veya kredi ödemelerinde yaşanana sorunlar nedeniyle kredi talepleri geri çevrilmekte ve kredi alamadıklarından daha büyük bir açmaza doğru ilerlemektedirler. Kredi Notu düşük olması veya kredi borçları yasal takibe düşmüş kişiler artık bankalardan umudunu kesmiş bulunmakta, Sonuç olarak nakit ihtiyacı halen devam etmekte olup alternatif para arayışları ortaya çıkmaya başlar.

Bankadan kredi alamayan ve oldukça zor durumda olan kişiler örneğin Konya İlinde ikamet eden bir kişi Konya Senetle Para bulunur mu acaba gibi bir arayışa girer. Senetle Para veya Kredi Verenler konusu aslında oldukça muamma ve riskli bir konudur. Yine Senetle Kredi verenler varsa ki, olduğu biliniyor o kadar da kolay para vermemekte ciddi teminatlar ve ağır faiz şartları göz önüne alındığında oldukça külfetli ve Bankaların oranlarını ezen bir maliyetin olduğu görülecektir.

Yine mevcut durumda bankadan kredi alamayan tüketici yukarıda bahsettiğimiz gibi Konya’ da yaşayan birinin en doğal sorusu ve arayışına gireceği bu gibi benzer konular her yerde vardır. Her ilde olacağı gibi Konya ilinde de senetle Kredi verenler mutlaka vardır. Ancak Senetle para olma konusu iyi değerlendirilmeli ve anlaşma şartlarına dikkat etmekte fayda var. konya’da kim para verir senet imzalarım diyorsanız bulmak hiçte zor olmayacaktır. çünkü bu tür işlerle uğraşanları genelde herkes bilir.

Diyelim ki Konya’ da senetle para veren birini buldunuz, Senet imzalamak suretiyle size para vermeyi kabul etti. Burada dikkat edilmesi gereken hususlara gelince, öncelikle kesinlikle boş senet imzalamayın, faizi ne olursa olsun ödeyeceğinizi ve alacağınızı iyi bilin ve imzalanacak senette kesinlikle açık bırakmayın iyice kontrol edin, imza attığınız senetleri gözden geçirin doldurulmasında itina gösterin.

Unutmayın imzaladınız senet yasal bir evraktır, ödenmemesi halinde yasalar içerisinde her türlü yaptırımı görebilir. Hatta istenmeyen durumlarada düşebilirsiniz. Unutmayın Banka icrası en fazla maaşınızın 4/1 ini ve 3-5 eşyanızı alır en fazla ancak bu tür yollardan yani senetle alınan paralar ödenmediği zaman daha yıkıcı olabilmektedir. Konuya dair Acil Para Lazım Nerden Nasıl Bulurum? başlıklı yazımız size faydalı olacaktır.

Konya Senetle Borç Verenler Konusuna 15 Yorum Yapıldı
 1. cafer dedi ki:

  merhabalar bana acil 5000 bin tl lazım yardımcı olurmusunu zcok acıl

 2. Yılmaz dedi ki:

  Acil 2000 lazım

 3. mustafa dedi ki:

  25 bin ihtiyacim var onden odeme istemeyen gercekten bu isi yapan biri var mi

 4. Akif ülker dedi ki:

  Acil para lazim 20000 tl ayda 1000 tl öderim

 5. ela dedi ki:

  Acil 15 bine ihtiyacim var

 6. oktay dedi ki:

  Muvazzaf ordu mensubuyum.Oyakta su an itibariyle 2016 yili kar payi haric 110 bin tl param var ancak ordudan ayrilmadan bu parayi alamiyorum.2018 agustos ayinda ayrilmayi dusunuyorum.su an itibariyle 100 bin tl paraya ihtiyacim var.yillik % 15 kar payi ile 2 yil vade ile 2 yil sonunda iade etmek uzere senetle borc para ariyorum.2 yil sonunda 132 tl olarak geri iade edilecektir

Sayfa başına git