Press "Enter" to skip to content

KOSGEB Destekli Ziraat Bankası Kredisi

Bugün sizlere KOSGEB destekli Ziraat Bankası kredisi nasıl alınır onun hakkında bilgiler vereceğiz. Ziraat Bankası’ndan KOSGEB destekli kredi almanız mümkündür. İşyeri açmak isteyen girişimcilere Ziraat Bankası tarafından çeşitli krediler verilmektedir. İş kurma kredisinden yararlanmak için KOSGEB başvurusu yapmış olmak gerekmektedir.

Ancak başvuru yapmadan önce KOSGEB tarafından başvurunuzun onaylanmış olması gerekiyor. Ziraat Bankası KOSGEB kredisi kapsamında kobilerin ihtiyaçları olan destek kredisini vermektedir.

Ziraat Bankası, KOSGEB işbirliği ile kredi olanağı sunmaktadır. Kobilere finansal olarak destek sağlamak amacıyla kredisi faizinin tamamının veya bir bölümünün KOSGEB tarafından karşılandığı kredilerdir.

KOSGEB tarafından proje bazlı desteklere başvuran ve başvurusu kabul edilen kişilere uygun koşullarda finansman desteği sağlamasıdır.

KOSGEB kredilerine, tüm Ziraat Bankası şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden de iş kurma kredilerine başvuruda bulunma imkanınız vardır.

Bugün sizlere KOSGEB destekli Ziraat Bankası kredisi nasıl alınır onun hakkında bilgiler verdik. Umarız bu yazımızda sizlere yardımcı olabilmişizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir