Kredi Kartı Kampanyalarını Nasıl Takip Edebilirim ?

Merhaba Sevgili krediverenler.com ziyaretçilerimiz uzunca bir aradan sonra tekrar sizlerleyiz ve bugün bir çok okurumuzun merak ettiği kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsanız o bankanın internet sitesine giriş yapıp kampanyalar bölümüne girmeniz gerekiyor. Daha sonraki yazılarımızda bu banka kredi kartları ve kampanyalarını takip edebileceğiniz sayfaların olduğu ve intenret üzerinden katılabileceğiniz kampanyalar varsa onlara ulaşabileceksiniz. Örnek olarak , mesela akbank’ın axess kartını kullanıyoruz diyelim http://www.axess.com.tr/ sitesine giriş yapıyoruz açılan sayfada kampanyalar sekmesi var üst kısımda

 

açılan ekranda ise karşımıza mevcut kampanyalar ve sol kısımda sektörel olarak kategoriler çıkacak ona göre size uygun kampanyalara gerek site üzerinden gerekse sms olarak katılabilirsiniz.

 

her bankanın kendi kredi kartına veya sitesinde kart kampanyaları bölümüne giriş yaparak sizlere uygun kampanyaları takip edebilirsiniz. Yakın bir zaman içerisinde sitemizde siz değerli okurlarımızın istekleri üzerine bütün bankaların kartlarının kampanyalarını takip edebileceğiniz ve kartlar ile alakalı sizlere faydalı olabilecek bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Özellikle bol bonus veya chip para kampanyalarına ulaşıp sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Başka bir yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın arkadaşlar.

Ömer Metin kimdir ? 28 yaşında İşletme Fakultesi Mezunu E-ticaret sektöründe aktif olarak hizmet vermekte ayrıca haşır neşir olduğu kredi kartı ve krediler konusunda hakim olduğu bilgileri bu blogda paylaşmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir