Press "Enter" to skip to content

Kredi Kartı Kampanyalarını Takip Etme Yöntemleri

Kredi kartı kullanıcıları tarafından asla ihmal edilmemesi gereken durumların başında, kredi kartı kampanyaları gelmektedir. Çünkü, bankaların özel olarak hazırlamış olduğu bu kampanyalarda, kimi zamanlarda seçilmiş olan mağazalardan alışveriş yaparak ya da herhangi bir alanda belirli miktarın altına düşmeden yapacağınız alışverişler için ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca, geliştirilen kampanyalar ile birlikte bankaların öncülüğünde düzenlenen çekilişlere katılabilir ya da ödemelerinizi daha fazla taksit ile yapabilirsiniz.

Yukarıda kredi kartı kampanyaları takip edildiği zaman elde edeceğiniz avantajlardan yalnızca birkaçını sizlere aktardık. Çünkü, bankaların geliştirdikleri kampanyalar yalnızca bunlar ile sınırlı değildir. Yapacağınız harcamaların yanı sıra, yeni bir kredi kartı başvurusu yaparak da bu kampanyalardan faydalanma şansınız bulunmaktadır. Fakat, burada temel dayanak noktamız, kampanyaların tarafsız ve en doğru bir şekilde takip edilmesidir. Sosyal medya üzerinden birçok paylaşım yapılsa da, bunların büyük bir çoğunluğu herhangi bir gerçekliği yansıtmamaktadır. Bundan dolayı da kredi kartlarına yönelik bankaların geliştirdiği kampanyaları takip edebilmek için aşağıda bahsedeceğimiz yolları denemelisiniz.

En İyi Kredi Kartı Kampanyaları

Bankalar neredeyse her gün, geliştirdikleri hizmetler ile ilgili bizlere bazı yollar ile haber vermektedirler. Birçoğumuzun okumadan sildiği hatta aboneliğinden çıktığı sms ve e-mailler bunların en güzel örnekleridir. Bankalar tarafından bizlere bilgilendirme amaçlı olarak gönderilen mesajlarda, kimi zaman tüm banka müşterilerini kapsayan kimi zamanlarda ise yalnızca bize yönelik geliştirilen kampanyalara dair detaylara yer verilmektedir.

Eğer yukarıda bahsetmiş olduğumuz sms ve e-mail abonelikleri için bankanıza özel talimat vermişseniz, bunun için bankanın sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bankaların internet sitesine giriş yaptığınız zaman kategoriler arasında Kampanyalar isminde bir bölüm bulunacaktır. Burayı incelemeniz sizin içi yeterli olacaktır.

Bankaların Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi kartı kampanyaları için bankalarda yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda, aşağıdaki kampanyaların hala geçerli olduğunu tespit ettik. İşte bu kampanyalar.

  • Maximum kredi kartı kullanan kişiler, restoranlarda yapacakları harcamalarda 20 TL hediye bonus kazanacaklar.
  • Cardfinans kredi kartı kullanıcıları için Morhipo üzerinden yapılacak alışveirşlerde, 50 TL indirim bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için en az 250 TL değerinde harcama yapılması gerekmektedir.
  • Axess özellikli kredi kartına sahipseniz, otel ve uçak bileti harcamalarınızda 2 ay ertelemeli olarak borç ödemesi yapabilirsiniz.
  • Cardfinans kullanıcıları için geliştirilen bir diğer kampanya da 1v1y üzerinden yapılacak alışverişlerde ortaya çıkmaktadır. Eğer 1v1y üzerinden 200 TL üzeri bir alışveriş yaparsanız, bankanız size 30 TL indirim sağlayacaktır.
  • Axess kredi kartınız ile Betmen’de yapacağınız 1500 TL ve üzeri harcamalarınıza 150 TL hediye puan kazanabilirsiniz.
  • Maximum özellikli kredi kartları ile tatil.com üzrinden yapacağınız alışverişlerde 1500 TL’lik bir harcama yaparsanız, bankanız 75 TL değerinde maxi puanı kredi kartınıza tanımlayacaktır.

Bankaların güncel kredi kartı kampanyaları yukarıdaki gibidir. Sizler de faydalanmak için, bankanız üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir