Kredi Veren Bankaları Öğrenme ve Kredi Oranları

Tekrardan Merhaba , sitemizin ismi kredi verenler bizlerde en azından kredi veren bankaları öğrenmek ve oranları ile alakalı olarak sizlere bu yazımızda bilgi vermek istedik. Günümüzde bütün bankaların kredi verdiğini biliyoruz bir çoğu kefilsiz belgesiz kredi verirken bile aradıkları kriterler var bunun içinde öncelikle yapmanız gereken örnek veriyorum ziraat bankasından kredi çekeceksiniz ; http://www.ziraat.com.tr/tr/index.html internet sitesine giriş yapıp bireysel olarak (şahıs) kredi çekecekseniz yapmanız gereken ana menüde bireysel kategorisinde tıklayıp yine üst menüde bulunan kategoriler kısmından krediler bölümünde size uygun olan kredi türünü (Tüketici Kredisi
Masrafsız Tüketici Kredisi
Tüketici Avans Kredisi
OYAK Üyelerine Özel Tüketici Kredisi
Eğitim Kredisi
İpotekli Bireysel Finansman Kredisi) bu kredilerden size uygun olanı seçip ben mesela 10 bin lira masrafsız kredi 24 ay için deneme yaptım aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

 

2 sene için toplamda yıllık %20 lik bir maliyet çıkıyor ve aylık 499.94 tl bir kredi ödemesi çıkıyor buda 24 ayla çarpılınca 12 bin lira gibi bir rakam oluyorki açıkcası günümüz şartlarında çok yüksek bir rakam olmuyor. Siz değerli okurlarımızda benzer şekilde kredi çekecekseniz tek yapmanız gereken kredi çekmek istediğiniz bankanın internet sitesine girip ihtiyacınız olan krediyi seçip hesaplama yaparak ve kredi oranlarını görerek size uygun olan krediye ulaşabilirsiniz. Her geçen gün siz değerli okurlarımız için en faydalı bilgileri paylaşmak adına gerekeni yapıyoruz umarım faydalı bir yazı olmuştur başka bir yazıda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Ömer Metin kimdir ? 28 yaşında İşletme Fakultesi Mezunu E-ticaret sektöründe aktif olarak hizmet vermekte ayrıca haşır neşir olduğu kredi kartı ve krediler konusunda hakim olduğu bilgileri bu blogda paylaşmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir