Self Servis World Nedir?

Yapı kredi World KOBİ işletmeleri için düzenlediği kampanyalardan birisi de Self Servis World hizmetidir. Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan hizmeti Yapı Kredi World tarafından KOBİ’lerin hizmetine sunulmuştur. Peki, tam olarak Self Servis World nedir? Ayrıntılı olarak sizlerle paylaşacağız.

KOBİ’lerin işletmelerinde düzenlemiş oldukları kampanya hizmetlerini Yapı Kredi Bankasının müşterilerine e-posta yoluyla ve SMS yoluyla bildirme esasına dayanmaktadır. Yapmış olduğunuz kampanyalar, daha geniş çevrelere duyulması için Yapı Kredi Bankasının worldcard.com.tr adresinden ilan edilmektedir. Üstelik kampanya yapan KOBİ’lerin adreslerinin tam belirlenmesi için de harita ve konumlar sayesinde yardımcı olunmaktadır.

Self Servis World sayesinde KOBİ’ler daha fazla müşteriye ulaşmak ve müşteri sayısını artırmak için Yapı Kredi Bankasının hizmet araçlarından yapacakları kampanyalarla müşteri tiplerini, sayısını artırabilmektedir. Mesela Yapı Kredi Bankası’nın tüm kredi kartlarına indirim ve World para puan kampanyası yapabilir, kampanya ile ulaşmak istediğiniz müşteriler için Aktif Müşteri Kampanyası, Eski Müşteri Geri Kazanım, Potansiyel Müşteri Kampanyası, Genel Kampanya uygulamaları yapabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet sayesinde Akıllı Kitle Seçimi uygulaması ile Yapı Kredi Bankası kredi kartı kullanan müşteriler arasından uygulayacağınız kampanyanıza en uygun müşteri kitlenizi seçebilirsiniz. Gelelim bu kampanyaya nasıl katılınıyor.

KOBİ’lerin Yapı Kredi World Üye İşyeri olması gerekmektedir. Eğer ki Yapı Kredi World Üyesi değilseniz Yapı Kredi Bankası şubelerine gidip üyelik açtırmanız gerekmektedir. Eğer üye iseniz veya üyelik açılmışsa o zaman da Yapı Kredi internet bankacılığı kurumsal internetten Üye işyeri menüsünden yapacağınız sözleşme sonrası bu hizmete dâhil olabilirsiniz.

Ayrıca bu işlemi Yapı Kredi Bankası şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İşletmeler, Self Servis World hizmetinden sadece 30 gün boyunca yararlanabilmektedir. İşletmeler, bu hizmet ile yapacakları kampanyalarda müşterilerine en fazla 50 TL verebilir. Yapılacak kampanyadan yararlanan işletmenin müşterileri bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilirler.

Sadece Yapı Kredi Bankası kredi kart sahiplerinin yararlanacağı bu hizmet de işletmelerin yapmış olduğu puan ödülü anında müşterilerinin kredi kartlarına yansıyacaktır. Yine kampanyaya dahil olan işletmelerin düzenlediği indirim kampanya bedeli gün sonuna kadar müşterinin kredi kartlarına yansıyacaktır.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git