Kredi Verenler > Banka Dışı Kredi > Senetle Borç Para Veren Şirketler

Senetle Borç Para Veren Şirketler


Hayat o kadar hızlı bir şekilde tüketim toplumu olduk ki buna paralel olarak ta nakit ihtiyaçlarımız da hızla artmaya başladı ki burayı okuyorsanız muhtemelen bankadan kredinizin çıkmadığını veya kredi alamadığınızı anlıyoruz

Bankadan Neden Kredi Çıkmaz?

Bankalar kredi verirken bazı kıstasları vardır, yani size verdiği krediyi sorunsuz geri ödemenizi ister ve buna binaen sizin ekonomik durumunuz kredi kullanımında en belirleyici unsurdur. Kredi notunuzun düşük olması ki bu genelde 1000 puanın altıdır yani Findeks ile açıklarsak sarı renk alanın riskli bölümde siniz bundan dolayı kredi kullanmanız mümkün değildir en azından kefilsiz veya teminatsız yani bankaya bir ipotek vermeniz halinde bir ihtimal kredi kullanmanız demektir.

Yada yasal takibe, idari takibe belkide icra takibine düşmüşsünüz dür. Bu şartlarda kredi kullanmanız imkânsızdır, hiçbir banka bu durumda bulunan müşterisine kredi ve kredi kartı vermez hatta banka istese bile Kanunlar buna müsaade etmez.

Önce eğer bir kredi kartınız var ise taksitli nakit avans kullanın eminiz onu da kullandınız. Ancak her ne kadar şartlarınızın kötü olması nakit ihtiyacınızı engellemiyor maalesef onun için nakit bulmak için arayışlara girmeniz oldukça normaldir.

Kredi Alamıyorum Senetle Para Bulmak Mümkün mü?

Şimdi bu konuya bakacak olursak Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında nakit para verebilen tek kurumlar bankalardır yasal olarak kredi şartlarında ve güvencesinde para bulmak imkansızdır. Senetle para verenler olduğu söylenmekte ve verilen paralar tabiri caiz ise boş senet imzalatmak suretiyle verildiği aslında bilinen şeylerdir.

Ancak boş senede imza atmak hiç bitmeyecek bir borcum ve riskin altına da imza atmaktır. Ayrıca zaten ödeme gücünüz yok ise yeterli bir teminatınız yani eviniz, arabanız  veya arsa gibi teminatınız yok ise kimse size senet karşılığı para vermesi çokta gerçekçi durmamaktadır.

Size düşen çevrenizden ailenizden veya akrabalarınızdan bu nakit sorunu çözmeniz.

Yukarıda da izah edildiği üzere banka kredisi şartlarında senetle para bulmak mümkün değildir, bulunması halinde ise şartları çok ağır olmaktadır, yani çözüm olmamakla birlikte oldukça fahiş faizlerle verilmektedir.

Yok ben buldum ve kullanacak diyorsanız boş senet imzalamayın aylık bir ödeme ile alıyorsanız parayı her ay için ayrı senet düzenlemek ve ödeyeceğiniz tutarı yazmak şartı ile kendinizi güvenceye almayı ve ilerde çıkacak riskleri en aza indirebilirsiniz.

Unutmayın bankadan da gelen icra en fazla eşyanızı ve maaşınızın 4/1 ini alır, diğerinin sizden ne alacağı ve nasıl bir mecraya sürükleneceğiniz belli olmaz.

Senetle Borç Para Veren Şirketler Konusuna 12 Yorum Yapıldı
 1. Arzu dedi ki:

  Acilen 60.000 TL ihtiyacım var Lütfen bana ulaşın

 2. gorkem dedi ki:

  Merhaba benim acil 50bine ihtiyacim var is kurucamsigortam yok bankalarda kirmizi kalemdeyim senetle kredi almak istiyorum ama teminatimda yok yardimci olabilirmisiniz 05446573421 gercekten yardim edebilecek varsa arasin lutfen

 3. veli dedi ki:

  Acil para nakit taksitli parâ lazım 6.000 bin tele. 05384452431

 4. ramazan dedi ki:

  Acil para lazim 05417475629 arayin lutfen

 5. Merhaba, bir işletme kredisi, bireysel kredi, ev kredisi, oto kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredi, teminatsız kredi, girişim sermayesi vb arıyor Ya Yaramaz size banka veya bir veya daha fazla herhangi bir finans kurumu tarafından bir kredi reddetti edilir reasons.You sizin kredi çözümleri için doğru yerdesiniz! Erişim Kredi Bankası% 3, düşük ve uygun faiz oranı şirketler ve bireyler için kredi vermek. ilgilenen varsa,

 6. ruben walter dedi ki:

  Merhaba.
  Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse şimdi Başbakan faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postayı yanıtlayın lütfen. (privateloaninvesment@outlook.com) gerekli isim ve miktarı.

  bize bugün (privateloaninvesment@outlook.com)

  1. Arzu dedi ki:

   Benimle irtibata geçer misiniz çok acil

 7. cengiz dedi ki:

  Acil nakit gerek ulasin lutfen 05333012908

  1. willson paul dedi ki:

   Kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı
   stres ve hızlı onayı olmadan?
   Eğer evet ise, lütfen bize ulaşın.
   Şimdi% 3 faiz oranı kredi sunuyoruz.
   Sizin kredi, güvenli ve emniyetli bir
   Daha fazla bilgi ve uygulamalar için,
   e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz

   1. tuncay dedi ki:

    kolay gelsin acıl 30bine ihtiyac var mümkünse bana ulaşın

   2. Arzu dedi ki:

    İlgileniyorum acil geri dönüş yapar mısınız

Sayfa başına git