TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bir çok ihtiyaçlara cevap veren kredi kartları hayatımızda alışverişlerimizi kolaylaştırmak adına, ve nakit kullanma, taşıma ve para üstü sıkıntılarından kurtaran önemli bir araçtır. Ayrıca sağladığı kampanyalar avantajlar, taksit imkânı gibi özellikleri de cabası.

Teb Kredi Kartı, TEB Bonus Card, ÜniversiTEB, Bonus Card başvurusu nasıl yapılır? Kredi kartı kaç günde teslim edilir, limiti ne kadar olur gibi sorularınıza cevap vermeye çalışalım.

TEB kredi Kartlarına başvurmak için TEB Resmi İnternet şubesi, Banka Şubeleri ve Müşteri iletişim hattı olan TEB  Çağrı Merkezi Numarası olan 0850 200 0 666 arayarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yapılan Kredi kartı başvuruları ve Tüm Kredi Başvuru Sonuçları için  Başvurum nerede  takip edebilirsiniz. Başvurunuzun kabul edilmesine müteakip 12-20 gün aralığında kredi kartınız adresinize teslim edilir.

Kredi kartınıza verilecek Kredi Kartı Limiti ise sizin Bankacılık geçmişiniz, Kredi notunuz ve gelir düzeyiniz belirleyici olacaktır. Eğer yüksek limitlibir Kredi kartı istiyorsanız Bankaya bizzat Gelir Belgeniz ile başvurmanız kredi kartı limitinizin yüksek çıkmasında etkili olacaktır.

TEB Kredi Bonus Kredi Card Özellikleri

Tüm Bonus özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card ile hem harcarken bonus kazanabilir hem de taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

TEB Bonus Card‘ınızla otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın zamanında, aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz.

TEB Bonus Card’ınızla hafta için toplamda 100 TL harcadığınız taktirde o hafta sonu yapılacak Sinema ve Tiyatro harcamalarına %50 indirim kazanabilirsiniz.

TEB Bonus Card’ınızla harcama sözü vererek 500 TL’ye varan bonus kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Avans mil özelliği sayesinde dünyanın istediğiniz bir köşesine istediğiniz bir havayolu şirketinden bedava uçak bileti alabilirsiniz.

TEB Bonus Card ekstrelerinizi e-mail adresine alarak kolayca takip edebilir mail box’ınızda arşivleyebelirsiniz.

TEB Bonus Card’ınızla nakit avans çekmenin yanı sıra, tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

TEB İnternet Şubesi ya da 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden vereceğiniz bir talimatla TEB Bonus Card ödeme bilgilerinizi e-posta ya da cep telefonunuz aracılığıyla alabilirsiniz.

Sevdikleriniz için de TEB Kredi Kartınıza bağlı bir ek kart çıkartıp, onların da TEB Bonus Card ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

CEPTE TEB Nedir?

Etiketler:


TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git