Kredi Verenler > Banka Haberleri > Yeni TOBB Denizbank Nefes Kredisi Şartları

Yeni TOBB Denizbank Nefes Kredisi Şartları


Denizbank tarafından KOBİ üyelerine sunulan destekli kredi ile ödeme biçimleri, başvuru şartları ve limit tutarlarına kadar her şey detaylıca yazımızda okuyabilirsiniz.

Denizbank tarafından KOBİ’lere verilen Nefes kredisi, yıllık 9.9 faiz oranının yanında 12 ay vade ile ödeme imkanı sağlamaktadır. Denizbank’ın KOBİ’ler için kullandırdığı nefes kredisi aylık 0.83 faiz oranı belirlerken, kredinin en üst limitini de 150.000 TL olarak belirlemektedir. Nefes kredisi Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı olan KOBİ üyelerine verilmektedir.

Denizbank Nefes kredisine başvurular başlamıştır. Eğer sizde Kredi Garanti Fonu ve TOBB destekli Nefes kredisine sahip olmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine uğrayın.

Denizbank Nefes kredisi; nakdi ve ticari bir kredi olmaktadır. Aylık taksitli ödeyerek 12 ay sürmektedir. Yıllık faiz oranı 9.9 olurken, aylık faiz oranı da 0.83 oranındadır. Nefes kredisini kullanmak isteyen tüketiciler en fazla 150.000 TL kullanabilmektedir. Ayrıca 250 TL KGF, 250 TL tahsis ücreti alınırken %0.5 oranında da KGF komisyonu kredi çeken kişiden tahsis edilmektedir. Nefes kredisine bir KOBİ üyesi sadece bir kere başvurabilmekteyken, başvurusu onaylanmayan bir üye başka bir sene tekrar başvurabilecektir. Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Nedir? gibi sorular içinde makalemizi öneririz.

Nefes kredisi başvuru şartları da şu şekilde olmaktadır. Nefes kredisine başvurmak için birincisi, kişinin KOBİ statüsüne haiz olması gerekmektedir. İkincisi, başvuruda bulunacak kişinin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) üye olması gerekmektedir. Son olarak da, en az bir yıldır faaliyet göstermesi gerekmektedir. Faaliyet göstereceği sektör alanları; eczaneler, kooeratifler, döviz bürosu, emlakçılar, yeminli mali müşavirler ve factoring şirketler olmaktadır.

Yeni TOBB Denizbank Nefes Kredisi ŞartlarıNefes kredisi için gerekli belgeler; TOBB’den alınmış üyelik belgesi ve diğer standart belgeler olmaktadır. Bunun yanı sıra teminat veya kefilde olabilmektedir.Şahıslar, bireysel Nefes kredisine başvuruda bulunamaz. Ancak KOBİ statüsüne sahip tüzel kişiler, şahıs şirketleri, limited ve anonim şirketleri bireysel Nefes kredisine başvura bileceklerdir. Ayrıca denizbank eğitim kredisi nasıl  T alınır başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git