Troy Nedir Milli Gururumuz

Özellikle Atm’lerde dikkatimi çeken ve yakın zamanda tv reklamlarıda başlayan bir çok kişinin henüz haberdar olmadığı Troy hakkında bir yazı hazırlayalım istedik. Bankalarım ortak bir platform olan Troy yerli gururumuz olacak, Peki Troy’la neler yapılabilecek. Türkiye’deki bankaların ortak girişimi ile ilham kaynağı olan Troy adeta milli gururumuz olacak.

Kredi kartlarının sağ alt köşesinde artık Troy yazısı olacak. Bankacılık ve finans sektörünün ortak çabası olan bir ödeme yöntemi olacak. Tükiye’de son zamanlarda geliştirilmiş olan en iyi yeniliklerden birisi olarak görünüyor.

Cüzdanlardaki kartların sağ alt köşesinde yer alan Troy yazısı Türkiye’ye simgeliyecek.

Troy Nasıl Kullanılır?

1 Nisan 2016 itibariyle kullanıma hazır hale geldi. İtalya ve Güney Kore’den Hindistan’s kadar bir çok ülke kendi ödeme yöntemini kullanmaktalar. Bu yıl 10 bankadan TROY logolu banka ve kredi kartı alınabileceği belirtildi. 2017’de 29 bankanın tamamından Troy kartı alınacak.

Tüm Atm’ler ve pos cihazları Troy için hazır hale getirildi.

Ömer Metin kimdir ? 28 yaşında İşletme Fakultesi Mezunu E-ticaret sektöründe aktif olarak hizmet vermekte ayrıca haşır neşir olduğu kredi kartı ve krediler konusunda hakim olduğu bilgileri bu blogda paylaşmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir