Kredi Verenler > Banka Haberleri > Tüm Bankalara Acil Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak

Tüm Bankalara Acil Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak


Günümüzde acil nakit ihtiyacı için en çok kullandığımız yöntem olan kredi hakkında birçok bankadan hızlı kredi başvurusu nasıl yapabileceğinizi araştırma yaparak bu yazımızda anlatma ihtiyacı duyduk. Bildiğiniz üzere 3 çeşit banka kredisi bulunmakta. Bunlar; konut kredisi , taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi . Ev kredisi faiz oranları ve vade süresi diğer kredilere nazaran daha fazladır. Bu yüzden de konut kredisi için şubeye başvurarak almak istediğiniz konutun banka tarafından piyasa analizi tarzında yapılması gerekmektedir ve konut kredisi için alacağınız krediyi başka bir ihtiyacınızda kullanamazsınız. Bu yüzden bu yazımız ihtiyaç kredisi üzerine olacaktır.

İhtiyaç kredisi hakkında kısaca bilgi verelim . Alacağınız bu kredi genel olarak paraya ihtiyacınız var ise örnek vermek gerekirse tatile gidecekseniz , evinize tadilat yaptıracaksanız veya herhangi bir ihtiyacınız için toplu bir paraya ihtiyacınız varsa bu krediyi kullanabilirsiniz. Günümüzde teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemesinden kaynaklı olarak sürekli rekabet içersinde olan bankalar , onları tercih etmeniz için şubeye gitmeden kredi almanızı sağlayarak size en hızlı kredi verme yarışı içerisindeler. Anında kredi veren bankalar tarafından en hızlı kredi nasıl verilir gelin birlikte inceleyelim.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası anında kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilme sebebi ise birçok kanaldan çok hızlı kredi başvurusu yapabilmeniz. İş Bankası ihtiyaç kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz kanallar ; internet bankacılığından , mobil uygulama İşCep ‘ ten , ATM ‘ lerden veya sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası kredi başvurusu konusunda size gerçekten de çok hızlı bir hizmet sunmaktadır. İş Bankası anında kredi başvurusu yapabilmek için ;

İnternet Şubesi ‘ nden Kredilerim sayfasına girerek hızlı kredi butonuna tıklamanız yeterli. Eğer mobil uygulamadan başvuru yapacaksanız yine Kredilerim sonrasında hızlı kredi butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapabilmek için cep telefonunuzdan NAKİT , TC KİMLİK NO , KREDİ TUTARI , AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402 ‘ ye SMS göndererek (Örneğin ; NAKİT 123*****789 5000 1500 ). İnternet şubesi veya mobil uygulamalar aracılığı ile İş Bankası ihtiyaç kredi başvurusu yaptığınız tutar maksimum 15000 TL ve 48 ay vade süresine kadar olmak şartıyla anında hesabınıza iletilecektir.

Anında kredi veren bankalar konusunda en çok tercih edilen bir diğer banka ise Akbank ‘ dır.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden kredi veren Akbank sektöründe bir çok yeniliğe öncülük ederek dikkat çekmetedir. Akbank Direkt Kredi ile çok hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet Şubesi kullanarak veya Akbank Direkt uygulaması ile cepten kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor. Yapacağınız iki işlem ile de imzasız , belgesiz bir şekilde alacağınız krediyi anında hesabınızda görebilirsiniz . Ayrıca Akbank internet kullanmayan müşterisini de düşünerek Akbank kredi başvurusu sms yoluyla da yapılabilmekte. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4425 ‘ e göndererek ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenin ve sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubeden kredinizi alın . Yalnız Akbank kredi başvurusu sms ile yapılırsa maksimum 20000 TL ile sınırlandırarak vade süresini de maksimum 36 aya kadar vermektedir. Bu tutar ve vade süresini daha fazla uzatmak için Akbank şubesinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca vodafone ve avea müşterileri kredi başvurusu sms lerini 0532 750 25 25 ‘ e göndermelidir. Bu başvuru çeşitleri Akbank konut kredisi için olmayıp sadece Akbank ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

Tüm Bankalara Acil Hızlı Kredi Başvurusu YapmakAnında kredi başvurusu herkes yapabilir , fakat onaylanması kısmına gelince kara listede veya kredi notunuz düşük ise yapacağınız kredi başvurularınızın onaylanmayacağını bilmenizi isteriz. Anında kredi veren bankalar tarafından sunulan bu kadar hizmet varken acil paraya ihtiyacınız olduğunda hızlı kredi çekebilmek için kredi notunuzu yüksek tutmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git