Vakıfbank Kredileri 2016

Vakıfbank tüketici kredilerindeki çeşitlilik ile 2016 yılına girerken de iddialı. Özel sektör çalışanları ve kamu çalışanları için ayrı ayrı kampanyalar yapan Vakıfbank, önümüzdeki  2016 vakıfbank tüketici kredileri kampanyaları ile adından yine söz ettirecek. Kredi faiz oranları her ne kadar mevcut ekonomik dengeler ile belirleniyorsa da, Vakıfbank uyguladığı düşük faizler ile tüketiciler için cazip olma özelliğini koruyacak.

Vakıfbank bireysel tüketici kredileri arasında taşıt ve ihtiyaç kredileri gibi klasik kredilerin yanı sıra, SarıPanjur konsepti altında sunulan uzun vadeli konut kredisi seçenekleri de yer alıyor. SarıPanjur kredisi alternatiflerini inceleyerek, size uygun krediyi veya kredinize uygun evi seçmeniz mümkündür. SarıPanjur konsepti altında klasik kredi ürünleri yanı sıra anlaşmalı projelerde de ayrıcalık sunuluyor.

Konut kredisi seçenekleri arasında masrafsız, artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli, periyodik ödemeli, anapara sabit, taksitler sonra, anaparası sonra, ara veren, transfer et ve standart Sarı Panjur kredileri yer almaktadır. Bunların hepsi ihtiyaçlarınıza özel düzenlenmiş ödeme şekilleri içermektedir. Yine bir çok kredide olduğu gibi konseptin haricindeki kampanyaları SarıPanjur konut kredileri içinde devam etmektedir.

Bunlardan bazıları Kamu, TSK, Oyak ve Polsan üyelerine özel krediler,kentsel dönüşüm özel kredisi, Web SarıPanjur kredisi ve kışa özel SarıPanjur kredisi gibi indirimli faiz oranları ve ek avantajları içeren kampanyalardır. Konut kredileri hem vadeleri hem de başvuru süreçleri ile diğer kredilerden biraz farklıdır. Teminat olarak kredi ile alınan eve ipotek konur. 120 aya varan vade seçenekleri mevcuttur. Vakıfbank, yeni yılda, başlattığı bu kampanyaları da sürdürerek  2016 vakıfbank tüketici kredileri ile daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Vakıfbank tarfınfan sunulan bireysel ihtiyaç  kredileri bir çok acil veya planlı ihtiyaçlarınız için avantajlı oranlar ve klasik ihtiyaç, arsa ipoteği ihtiyaç kredisi ve kredili bankomat ürünleriyle ve taşıt kredileri de, 2016 yılı için yeni yıla özel, masrafsız 0 km araç veya 2 inci el araç kredi seçenekleri ile yanınızda. Kısaca 2016 vakıfbank tüketici kredileri açısından sizler için yine avantajlı kampanyalarla donatılmış bol seçenekli bir yıl olacak.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git