Kredi Verenler > Kredi Kartları > World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası


Kredi kartlarının kullanılış şekli, post cihazlarının olduğu alış veriş merkezlerinde alış veriş yapabilme şeklinde tanımlanabilir. Düzgün ve bilinçli kullanıldığı zaman çok faydalı bir finans ürünü olan kredi kartlarının kullanım alanı da gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle taksit alış veriş imkânı vermesi de kredi kartlarının çok kullanılmasına neden olmuştur.

Kredi kartlarından nakit çekimi de yapılabilmektedir. Ancak kredi kartlarından nakit kullanım bedeli fazla olup, uygulanan faiz oranları vadesiz hesaplara açılan bankomat hesaplarda ki ek krediye göre çok fazladır. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankasının World kartlar için düzenlemiş olduğu ve faiz oranlarının kredi kartlarından çekilen nakit oranlarına göre daha düşük olan nakit avans kampanyasından bahsedeceğiz .

World kart taksitli nakit avansından yaralanabilmek için World kredi kartınızda kullanabileceğiniz nakit limitinin olması gerekmektedir. Yani bu kampanya kredi kartlarına ekstradan bir limit eklenmeyip, kartınızda ki limite göre düzenlenmektedir. Yine bu kampanyadan yaralanabilmek için kredi kart borçlarınızın düzenli ödenmesi ve son bir yılda 3 defadan fazla asgari ödeme tutarınız varsa bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz. Eğer ki yukarıda ki şartlara uygun bir davranış sergiliyorsanız 9 aya kadar World kredi kartınızdan nakit avans kampanyasından faydalanabiliyorsunuz.

World kart nakit avans kampanyasında, yasal faiz dışında her hangi bir komisyon veya işlem ücreti ödemiyorsunuz. Yapı Kredi Bankası, World kredi kartından nakit avans için uyguladığı faiz oranını %2.02 olarak belirlemiştir.  9 ay vadeli 1000 TL nakit avans kullanmış biri aylık ödeyeceği tutar 123,34 TL olup 9 ay sonra ödeyeceği toplam tutar ise 1.110.06 TL olacaktır. Yani 9 ay boyunca ödeyeceği toplam faiz tutarı 110,06 TL olmaktadır. World karttan nakit avans kampanyasından faydalanabilmek için Yapı Kredi ATM’lerinden Taksitli Avans menüsünden avans kredinizi kullanabilirsiniz.

Tek seferlik kullanımlarınızda en fazla 5.000 TL kullanabilirsiniz. Diyelim ki kredi kartınızın limiti 15.000 TL ve siz 10.000 TL nakit avans kullanmak istiyorsanız aynı anda 10.000 TL kullanamayıp 5.000.+5.000 şeklinde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git