Worldcard Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Günlük hayatta doğru ve iktisatlı kullanılması halinde Kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran, nakit para taşıma derdinden ve en önemlisi yüksek meblağlı alışverişlerde sağladığı taksitlendirme seçenekleri ile oldukça faydalıdır. Yine tüm bunlara rağmen bazen anlık nakit para ihtiyacı hasıl olur ve Banka kredisi ile gidermek için yeterli vakit olmamaktadır. Kredi başvurularında istenen belgeler ve harcanacak zaman göz önüne alındığında aklımıza Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans gelir.

Yapı Kredi Bankası Worldcard Taksitli Nakit Avans aslında kredi ile karşılaştırıldığında oldukça cazip gelmektedir belki faiz oranları kredi faizleri ile karşılaştırılmaz ancak yinede kazanılacak, istediğin saat ve zaman atm den anında kullanılması, kazandırdığı zaman, evraksız formalitesiz kredi olması ve öderken taksitlerin direk kredi kartı ekstresine yansıması ile sağladığı ödeme kolaylığı değerlendirildiğinde oldukça Pratik bir kredi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Worldcard Taksitli Nakit Avans Kampanyası faiz oranlarına bakacak olursak 1,99 oranlarını 9 ay vadeli kullanılması halinde  sağladığı orandır. yine Taksitli Nakit Avansı daha küçük vadelerde alacaksınız 5-8 ay vade aralığı ise 2,02 oranında dır. Yine en düşük 5 ay vade yapılmaktadır. Tabi yukarıda da bahsedildiği üzere bunu bireysel kredi faizleri ile karşılaştırmak uygun olmaz ama çokta yüksek bir fark yok denebilir.

Örneğin Worldcard Taksitli Nakit Avans hesaplaması yapacak olursak  1000 TL 9 ay vade ile kullanılması halinde ödenecek aylık 123 TL dir yani toplamda 1110 TL ödenmiş olur size maliyeti ise yani fazladan ödeyeceğiz faiz tutarı 110 TL dir. Eğer bunu bireysel kredi alsaydınız size maliyeti 1086 tl yani aylık 120 TL olurdu. kısacası kullanım kolaylı ve ödeme kolaylığı evraksız formalitesiz olmasından dolayı en kolay nakit para bulma yöntemidir ve aylık 3 tl fark için zaten saatlerinizi bankada heba etmek istemezsiniz.

Kullanılan Taksitli Nakit Avans taksitleri kesilecek olan ilk ekstrenize yansır ve sizin takip etmenize gerek kalmadan otomatik olarak ödenecek kredi kartı borcuna eklenir. Kullanılan olan Worldcard Taksitli Nakit Avans Borcu erken kapama ise  yapılacak ise Worldcard’ınız ile İnternet Şubesi’nden veya Telefon Bankacılığı şifreniz ile 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz. Yine Worldcard’ ınız yok ise Kredi kartı başvurusu aynı iletişim kanallarından yapmanız mümkündür.

Benzer yazımız olan Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir Nasıl Açılır? ile birlikte Yapı Kredi Nuvo Nedir? başlıklı yazılarımız ilginizi çekebilir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git