Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yaptığımız bir harcamaya kredi kartı kullanmak suretiyle ödemekteyiz, yerine göre peşin bazen de yüksek tutarda olan alışverişlerimizi Kredi Kartımızdan taksit yapmak suretiyle yaparız. Ancak bazı ürünler ve alışverişlerde Kredi Kartı taksit yapılması yasal olarak mümkün olmamaktadır, örneğin cep telefonu. Yapı Kredi’den %100 onaylı, çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak, tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi adı altından kullandırdığı bir kredi seçeneğidir.

Bu kredi ile almayı düşündünüz ihtiyacınızı ertelemeden alma imkanı sunmakta ve 500 TL den 25.000 TL kadar ve 24 aya kadar uzayan vadeler ile kullanmanız mümkün olmakla birlikte  uygun oranlarda taksitlendirme olanağı ile küçük taksitler ile ödersiniz. Kredi Kartınız olsun veya olması en yakın yapı kredi bankası şubesine uğramanız yeterlidir. Kredi Kartı olan müşteriler işlemleri daha hızlı tamamlanmaktadır.

Oluşan ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi’nin sunduğu iki çözümden birini seçerek, peşin alışverişlerinizi çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak kredilendirebilmeniz mümkündür. Dilerseniz, Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla peşin olarak yaptığınız alışverişinizi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onaylı Alışveriş Kredisi’yle taksitlendirebilirsiniz. Burada en önemli husus Alışverişlerinizi Hesap Kesim tarihinizden önce kredilendirmeyi sakın unutmayın aksi halde tüm borcu ödemek zorunda kalırsınız.

Bir diğer seçenek ise Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek, kredi tutarınızı Alışveriş Kartı’nıza yükletip istediğiniz Yapı Kredi Üye İşyeri’nde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik, Yapı Kredi kredi kartınız varsa, kredi kartınızdaki kullanılabilir limit bloke edilerek Alışveriş Kredisi’ni %100 onaylı kullanabilir.

Kredi kartınız yoksa Alışveriş Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. En düşük başvuru tutarı 500 TL ve en yüksek başvuru tutarı 25.000 TL’dir. 5.000 TL üzeri kredi tutarları yalnızca Kredi Kartı ile yapılan işlemlerin kredilendirilmesi için geçerlidir. 12-24 ay arası vadeler 2.000 TL ve üzeri tutarında krediler için geçerlidir.

Alışveriş Kredisi Faiz oranları bakacak olursak toplam maliyeti ile birlikte 1,87 aylık oran çıkmakta olup, (sigorta masrafı dahil değil) 5000 TL 24 ay vade ile alışveriş kredisi kullanılması halinde ödenecek aylık taksit 255 TL toplam 6120 TL ödemiş olursunuz. Alışveriş kredisine başvurmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gitmeniz gerekir bu krediyi kartınız olsa da olmasa kullanmanız mümkündür. Başvuru için gerekli belgeler ise, Gelir Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adres beyanı yeterli olmaktadır.

Bir diğer yazımız olan Worldcard Taksitli Nakit Avans Kampanyası ile alabileceğiniz nakit tutarları ve faiz oranlarına ilişin yazımız ilginizi çekebilir.

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git