Kredi Verenler > Banka Haberleri > Yapı Kredi Bankası, Platinum Bankacılık Kart Başvurusu

Yapı Kredi Bankası, Platinum Bankacılık Kart Başvurusu


Yapı Kredi Platinum, Yapı Kredi ‘nin ayrıcalık tanıdığı müşteri konumudur. Bu geliştirilen sistem sayesinde müşterilere her türlü imkan ve öncelikli hizmet hakkı tanımlanmaktadır.

Yapı Kredinin kişiye özel bankacılık sistemi ile ayrıcalıklı müşterilerinden olmak için hesabınızda 50.000 TL tutarında paranızın olması ve maliyeti yüksek olan ev, araba ve konut gibi ürünlerde tüketici kredileri kullanmış ve borcunuzu zamanında ödemişseniz, sizde kişiye özel bankacılık sisteminin ayrıcalıklı müşterilerindensiniz.

Eğer sizde yapı kredinin Platinum müşterilerinden olmak istiyorsanız; 40.000 TL taşıt kredisi kullanmış olmanız, 100.000 TL tutarında veya üstü konut yada tüketicisi çekmeniz ve en az hesabınızda 50.000 TL tutarında nakit paranızın olması gerek. bu koşullara sizde sahipseniz, yapı kredinin platinum müşterisi olursunuz. Ve platinum bankacılık sistemi sayesinde yapı kredi bankası, yöneticiler platinum müşterilerine banka ürün ve hizmetlerinde 7 gün 24 saat en iyi hizmeti vermektedir.

Yapı kredi bankası, Platinum müşterileri banka şubelerine gittiklerinde sıra derdi çekmeden işlemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Aynı zaman da telefon bankacılığı içinde Platinum müşterileri için VIP LINE sistemi geliştirilmiştir. Bu sistem sayesinde Platinum müşterileri sıra beklemeden öncelik tanınırlar ve müşteriyi tanımlatmaktadır. Sistem sizi yapacağınız işlemler için menü tuşla sizi hemen gerekli personele aktarır.

Platinum müşterileri 7 gün 24 saat tüm Yapı Kredi ATM’lerinden diledikleri tutarda nakit çekimi yapabilirler. Çünkü Platinum müşterileri için günlük para çekme kısıtlaması olmamaktadır. O yüzden diledikleri tutarda çekim yapabilmektedirler. Ayrıca Platinum müşterileri maddi manevi tüm değerli eşyalarını saklamak için bankanın kiralık kasalarından %25 oranında indirim hakkında sahip olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası, Platinum Bankacılık Kartı BaşvurusuPlatinum müşterileri yaptıkları seyahatlerden, yemek tutarları, moda, uçak biletleri ve alışveriş gibi birçok kampanyalı ürünlerden faydalanmaktadırlar. Böylelikle bu sistem müşterilerine tüm bankacılık hizmetlerinde fayda sağlarken, aynı zaman da müşterilerin özel hayatlarında da avantajlar sunmaktadır.

Aynı zaman da Platinum müşterilerinin kendileri için ayrılan ekranda; piyasadaki son durum, kredi ve kredi kartlarındaki avantajlar gibi birçok şey bu ekranda özel müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sizde bu ayrıcalıklı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ve Platinum ailesine dahi olmak için size en yakın banka şubesinden, internet ve mobil bankacılık sisteminden ve ya banka müşteri hizmetleri aracılığıyla başvurunuzu yapıp, Platinum ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Ayrıca YapıKredi Banka İletişim Numarası için linklediğimiz makaleye tıklayabilirsiniz.(YapıKredi Telefon Bankacılığı)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git