Kredi Verenler > Banka Haberleri > Yapı Kredi World Kredi Kartı Nasıl Alınır ?

Yapı Kredi World Kredi Kartı Nasıl Alınır ?


Yapı Kredi World kredi kartı ile düşük faizle uygun taksit oranlarıyla müşteriye sunulmaktadır. Yapı Kredi World kredi kartına sahip olmak için Banka Şubesi, telefon şubesi, SMS veya internet ve mobil bankacılık üzerinden World kredi kartı sahip olabilmek için detaylı bilgiyi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ülkemizin önde gelen banka kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi, özel sermayeli bir banka olmasına rağmen müşterisi her zaman artış göstermesi için yaptığı hizmetler bilinmektedir. Yapı Kredi müşterisine alışveriş kampanyaları sağlayarak, nakit ihtiyaçlarına destek çıkarak, harcamalarda uygun faiz oranlarıyla taksit imkanı sağlayarak avantajlı hizmetler vermektedir. Yapı Kredi müşterisine sunduğu world kredi kartıyla bu hizmeti vermektedir. Bu kredi kartı ile anlaşmalı tüm işyerlerinde faiz farkı almadan, taksitlendirme imkanı sağlayarak ve alışverişler de ise para puan kazanma imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi müşterisi olmayan müşteriler Yapı kredi World kredi kartı başvurusunda bulunmak için en yakın şubeye uğrayarak başvuruda bulunabilir.

YapıKredi Müşterisi Değilim, Kart Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapabilirim ?

Yapı Kredi müşterisi olmayan müşteriler yanlarına nüfus cüzdan fotokopisi ve gelir belgesini yanlarına alp en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak world kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. World kredi kartı her müşteriye verilmemesinin nedeni kredi sicil numarası olmaktadır. Kredi sicil numarası düşük olana verilmemektedir.

Yapı Kredi ‘de hesabım var, aktif müşteriyim. World Card ‘a Nasıl Başvururum ?

Yapı kredi müşterisi world kredi kartına başvuruda bulunması için birçok yolu bulunmaktadır. İster banka şubesine giderek başvuruda bulunabilirken, isterlerse de internet ve mobil bankacılık üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirler.

İnternet üzerinden world kredi kartı başvurusunda bulunmak için WorldCard sistemine giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Hemen Başvur sekmesine tıkladıkları zaman online kredi kartı başvuru seçeneği üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile World kredi kartına başvuruda bulunmak için ise cep telefonunuzdan kısa mesajlar bölmesinden WORLD yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı ekledikten sonra 4421’e kısa mesaj göndererek World kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz değerlendikten kısa bir süre içinde tarafınıza onaylandıysa kredi kart limitiniz ve almak için yapmanız gerekenler ile ilgili bilgiler verilecektir.

Yapıkredi World Kart Özellikleri ve Şartları Nelerdir

Yapı Kredi kullanıcısı geniş kitleye ve kullanım ağına sahip olduğundan dolayı, hemen hemen tüm alışveriş merkezlerinde Yapı Kredi post cihazı bulunmaktadır.Yapı Kredi Worldcard tüm alışverişlerde taksit imkanı sağlamakta olup, yapılan tüm alışverişlerde de World puan biriktirmektedir. Biriken World puanları da müşteriler alışverişlerinde kullanabilmektedir.Nakit ihtiyaçlar karşısında kredi kartından uygun faiz oranıyla nakit ihtiyaçlara destek olmaktadır.Ülke genelinde tüm ATM noktalarından World Card ödemesi kare kodla bile yapılabilmektedir.

4421 ‘e SMS Atarak World Card Çıkarabilirsiniz.

Yapı Kredi’den asıl kredi kartı ile ek World kredi kartı başvurusunu SMS ile yapmak mümkündür. Asıl kredi kartı başvurusu için WORLD (bir boşluk) TC kimlik numarası yazdıktan sonra SMS ile 4421’e kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Ek World kredi kartı başvurusu için ise EKKART (bir boşluk) TC kimlik numarası yazdıktan sonra 4454’e SMS üzerinden kısa mesaj göndererek başvuruda bulunmanız mümkündür.

SMS ile Yapabilecekleriniz World Card ile

  • Kredi kartına Ek kart özelliği için: EKKART
  • Kredi kartından Fatura Talimatı vermek için: FATURA
  • Kredi kartına Temassız Özellik eklemek için: TMS
  • Kredi kartına E-Hesap Özetine Geçiş özelliği eklemek için: EKSTRE

Örneğin, kredi kartınıza talimatsız özellik eklemek istiyorsunuz. Bunun için TMS yazıp bir boşluk bırak TC kimlik numarası yazıp SMS ile 4454’ göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart Borcu Nerede Ödenir ?

Kart borçlarınızı, Yapı Kredi telefon, internet ve mobil bankacılık, Yapı Kredi banka şubeleri, Yapı Kredi ATM noktaları, PTT Online şubeleri ve ödeme işlemleri için anlaşmalı iş yerlerinde ödeyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git